Автор Гілка: Як провірити чи працює ноутбук від розетки чи від батареї  (Прочитано 6217 раз)

Відсутній PowerBattle

  • Новачок
  • *
  • дописів: 18
  • Карма: +0/-0
Я здається вже тут задавав таке питання але не знайшов його.
Мені здається шо батарея виснажується не залежно чи підєднаний ноутбук до розетки чи нє по крайній мірі таке у телефонах, якшо телефоном користуватись під час зарядки круглими сутками то батарея псується від того

Відсутній denkin

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 129
  • Карма: +3/-0
Не впевнений, що правильно зрозумів питання, але спробую відповісти:
1. Керування живленням у сучасних ноутбуках (це приблизно починаючи від 2010 року виготовлення) досить правильне, щоб не псувати батарею.
2. Сучасним літієвим батареям скоріше нашкодить повна розрядка, ніж перезарядка.
3. Якщо ви не довіряєте по п.п. 1 та 2, зарядіть батарею, вийміть ії, та користуйтеся ноутом від мережі. Хоча дуже не раджу так робити.
Xubuntu 20.04.X + Xubuntu Testing

Відсутній PowerBattle

  • Новачок
  • *
  • дописів: 18
  • Карма: +0/-0
2. Сучасним літієвим батареям скоріше нашкодить повна розрядка, ніж перезарядка.
Тільки шо читав на іншому ресурсі шо це навпаки корисно робити коли збився контролер зарядів

3. Якщо ви не довіряєте по п.п. 1 та 2, зарядіть батарею, вийміть ії, та користуйтеся ноутом від мережі. Хоча дуже не раджу так робити.
вже пізно, батарею вже зіпсував, доречі на колишньому телефоні тоже в точно такий самий спосіб зіпсував.

Відсутній denkin

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 129
  • Карма: +3/-0
Можна придбати нову батарею, зазвичай.
В мене ноут 2016 року, батарея рідна. PowerManager каже, що десь біля 80% здоров'я залишилося. Використовую  переважно від мережі.
Xubuntu 20.04.X + Xubuntu Testing