Автор Гілка: TUG запрошує всіх, хто цікавиться системою TeX  (Прочитано 2021 раз)

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0


Міжнародна група користувачів TeX закликає продовжити членство на 2023 рік, а також запрошує всіх зацікавлених осіб приєднатися до організації.

Приєднання до TeX Users Group сприяє використанню й розвитку TeX/LaTeX і пов'язаних програмних засобів. Членські внески використовуються для підтримки CTAN, дистрибутивів TeX, проєктів, програм і заходів TUG, які приносять користь усій спільноті. За це учасники й учасниці організації отримують річну передплату на журнал TUGboat, збірку програмного забезпечення, пов'язаного з TeX, різноманітні знижки на книжки, програмне забезпечення, шрифти тощо.

У 2023 році всі нові індивідуальні члени TUG автоматично візьмуть участь у лотереї з одним переможцем на кожен з призів, наданих компанією Dry Inc.: книжка Германа Цапфа «Alphabet Stories», підписаний Германом Цапфом плакат, принт, пов'язаний із золотим числом і послідовністю Фібоначчі; а ще два переможці отримають фізичний та електронний примірник третього видання «The LaTeX Companion» відповідно.

Як і торік, TUG пропонує безплатне електронне членство в організації тим, хто опинився в надзвичайно складних життєвих обставинах (як нині люди в Україні чи біженці з України). Для цього достатньо написати на вказану на сайті електронну скриньку й пояснити свою ситуацію.

Заявку на членство в TUG на 2023 рік можна оформити тут: https://tug.org/forms/current/memberapp.html

Нагадаємо, що TeX Users Group — неприбуткова організація, заснована 1980 року, що об'єднує всіх, хто використовує систему комп'ютерного складання (набору) TeX, створену Дональдом Кнутом, та/або цікавиться типографією і дизайном шрифтів.

Ілюстрація: Steve Peter / TeX Users Group
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»