Автор Гілка: bsd-клуби в Україні  (Прочитано 1817 раз)

Відсутній Tswiah

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
bsd-клуби в Україні
« : 2003-10-03 15:20:51 »
Вітаю!

Напевно трохи офтопічно, однак... Чи не володієти ви інформацію стосовно існування клубів шанувальників bsd-систем на Україні?

Відсутній RomadinR

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 123
  • Карма: +0/-0
Re: bsd-клуби в Україні
« Відповідей #1 : 2003-10-06 17:04:08 »
Допомогти Вам, на жаль, не можу, але хочу запитати: Невже так потрібно створювати всілякі там LUG, BUD (чи як там його для BSD), H(a)PUG ;-) та інші PAPUG ;-)? Чому б не створити одну UUG (UNIX User Group)(або, скажімо *UG(*NIX ...))? Чи аж так занадто відрізняються всі ці системи між собою, щоб ділити і без того невелику групу людей, які, все ж, використовують щось не від М$ на ще менші? Так, звичайно, системи дещо відрізняються, але ж не принципово. То скажіть, навіщо? Потрібно шукати те, що нас ОБ'ЄДНУЄ, а не те, що роз'єднує.
« Змінено: 2003-10-06 17:06:49 від RomadinR »

Відсутній Andrij Roj

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 52
  • Карма: +0/-0
  • Мені подобається Linux
Re: bsd-клуби в Україні
« Відповідей #2 : 2003-10-12 12:51:36 »
Прочитайте, будь-ласка, відкритий лист до Lviv Unix Users Group. В цілому ж згоден з паном Ромадіним- немає по що ділитися, краще  співпрацювати. Якщо Ви мешкаєте у Львові - заходіть до нас.

Відсутній Tswiah

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: bsd-клуби в Україні
« Відповідей #3 : 2003-10-13 09:56:01 »
Я з Києва. Через то хотілося б мати загальноукраїнський клуб шанувальників *nix'у... Однак у Львові меня сподобалось, коли буду наступного разу, завітаю до клубу . ;)

Відсутній Andrij Roj

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 52
  • Карма: +0/-0
  • Мені подобається Linux
Re: bsd-клуби в Україні
« Відповідей #4 : 2003-10-20 06:16:06 »
Ідея створення загальноукраїнського товариства  шанувальників Linux-Unix -подібних систем мене цікавить давно. Принаймні так давно вже є закордоном - наприклад PLUG - польська група користувачів Лінукс, яка також цікавиться різними системами. Маю з ними сталі контакти, як на рівні особистому, з членами Краківської групи, так на рівні вищому, з Президентом групи. Звичайно був би радий , коли б хтось в Києві цим зайнявся. Щоправді  сайт Linux.org.ua виконує функції загальноукраїнського, але ж офіційної організації у нас на рівні держави немає. Львівська група радо б підтримала створення загальноукраїнської ULUG. Тож будемо мати надію, що колись так і станеться. Можливо що група взяла б на себе кооординацію якихось цікавих проектів, а можливо б з'явився нарешті спільний український дистрибутив....
Хоча ті хто стикався з подібними питаннями, знають, що це не так просто, ідеї подавати часом легше..
Отож успіхів всім!