Автор Гілка: Gnome 3.0  (Прочитано 4202 раз)

Відсутній Зябрик

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 93
  • Карма: +0/-0
Gnome 3.0
« : 2011-03-27 23:26:04 »
Залишилось тиждень до офіційного випуску першої версії. Переклад тепер у стані активного редагування. Відколи я очолив координування ніхто не долучався до перекладу. Тож, усіх небайдужих і охочих запрошую!

Поки що стан перекладу можна глянути тут. Що було зроблено:
1. Виправлено всі вади.
2. Здійснено перехід основних компонент на новий стандарт.
3. Усунено в деяких місцях термінологічні розбіжності, щоб утримувати загальний шаблон перекладів з іншими стільничними середовищами, зокрема KDE, але їх там ще багато.
4. Мінімальний переклад складових Gnome 3.

Як ви можете допомогти?
1. Знайти помилки в перекладі та повідомити.
2. Писати про вади в перекладі.
3. Узяти переклад якоїсь програми на себе.
4. Перевірити розбіжності та орфографію для зацікавлених проектів.
5. Зрештою, можете написати, переклади яких проектів вас цікавлять найбільше, щоб я міг зайнятись якнайшвидше (визначити пріоритет).

Поки що я займаюсь перекладом GNOME 3.0 (до випуску, гадаю, приведу його до пуття, він уже заморожений) з невеликим винятком. Дуже кепська ситуація з документацією, якщо хтось бажає допомогти — буду вельми вдячний. При виникненні питань можете листувати мені особисто або писати сюди.

Попередньо вдячний!
Run, program, run©GCC

Відсутній Yury_Bulka

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 440
  • Карма: +0/-0
  • муз́ика
Re: Gnome 3.0
« Відповідей #1 : 2011-03-28 00:01:17 »
Глянув на po-файл totem, натрапив на деякі речі, зокрема «Видалити» в списку відтворення, який теж раз називається списком відтворення, раз — програвання...
Міг би я переглянути його і надіслати Вам?

Edit: стоп, там «Правка». Я щось наплутав? Я взяв його звідси... Це актуальний po-файл?
« Змінено: 2011-03-28 00:24:49 від Yury_Bulka »
http://freeUser.org.ua/ — колективний досвід із застосування вільних програм

Відсутній Зябрик

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 93
  • Карма: +0/-0
Re: Gnome 3.0
« Відповідей #2 : 2011-03-28 01:08:58 »
Глянув на po-файл totem, натрапив на деякі речі, зокрема «Видалити» в списку відтворення, який теж раз називається списком відтворення, раз — програвання...
Міг би я переглянути його і надіслати Вам?

Edit: стоп, там «Правка». Я щось наплутав? Я взяв його звідси... Це актуальний po-файл?
Дякую за відгук! Авжеж, надсилайте! Такий каламбур термінів — це мій переклад поверх Максимового, тому не дивуйтесь. До totem я ще не доліз з перевіркою, як і до багато чого іншого. Я це відкинув на трохи згодом — я збираюсь спочатку завершити весь переклад, коли рядки заморожені, бо обіцяв Максимові.
Run, program, run©GCC

Відсутній kisil

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 353
  • Карма: +0/-0
  • Toruble in Windows reboot, toruble in Unix be root
    • About me
Re: Gnome 3.0
« Відповідей #3 : 2011-04-04 21:17:18 »
Я в англійській не сильний, але технічні терміни перекласти змігби. Дайте посилання на ман як саме можна проводити перегляд  po  файлів і їх редагування. Може і чимось допоможу.
 :-?
« Змінено: 2011-04-04 21:17:48 від kisil »

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Gnome 3.0
« Відповідей #4 : 2011-04-04 21:44:30 »
Спеціально для Вас пан yurchor старався. ;)

Відсутній Yury_Bulka

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 440
  • Карма: +0/-0
  • муз́ика
Re: Gnome 3.0
« Відповідей #5 : 2011-04-07 18:52:54 »
Приємно було почитати примітки до випуску українською. По-перше — сам факт перекладу тішить, але й якість мені сподобалась.
Наскільки я зрозумів, перекладав пан Зябрик?
Бачу, Ви кілька разів використали слово «враховуючи» там де «в народі кажуть» «в тому числі», що вважаю правильним. Хотів тільки запропонувати до цього ще слово «зокрема», яке б могло підійти в деяких подібних випадках.

Хіба що, може, було б доречно якось спростити це речення:
Цитата
Стільниця 3.0 — продовження зосередження проекту GNOME на забезпечення простого у використанні стільничного середовища, яке може використовувати кожен. Він містить цілий ряд серйозних нових можливостей.
Наприклад:
Цитата
Стільниця 3.0 — продовження роботи руху проекту GNOME у бік створення простого у використанні стільничного середовища, що підійде кожному. Воно містить цілий ряд серйозних нових можливостей.

Але це я вже пристаю.

P.S.Дякую!
« Змінено: 2011-04-08 09:03:16 від Yury_Bulka »
http://freeUser.org.ua/ — колективний досвід із застосування вільних програм

Відсутній Зябрик

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 93
  • Карма: +0/-0
Re: Gnome 3.0
« Відповідей #6 : 2011-04-08 09:28:20 »
Вибачте, перед самим випуском забракло часу, тому квапився. І зі знімками не встиг. Наступного разу віддам на розгляд сюди і будемо виправляти.
Run, program, run©GCC

Відсутній Yury_Bulka

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 440
  • Карма: +0/-0
  • муз́ика
Re: Gnome 3.0
« Відповідей #7 : 2011-04-08 09:38:03 »
Вибачте, перед самим випуском забракло часу, тому квапився. І зі знімками не встиг. Наступного разу віддам на розгляд сюди і будемо виправляти.
Та ви і так багато зробили, навідміну від декого (мене;)) Тому мене й втішила відомість про щопіврічний вихід gnome — може, реабілітуюсь.
http://freeUser.org.ua/ — колективний досвід із застосування вільних програм