Автор Гілка: створюємо пісні suno.com  (Прочитано 2196 раз)


Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3798
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: створюємо пісні suno.com
« Відповідей #1 : 2024-06-14 07:02:13 »
Так, дуже хороший сайт для створення музики. Я свої пісні викладаю тут.
Ось ця сподобалася людям:  SMS.

Вони код, своєї нейронної мережі Bark, відкрили. Тоді користувачі й знайшли, що якщо додати символ ноти на початку та кінці тексту, то Bark починає генерувати музику.

На жаль, Suno досить часто плутає мови та кілька перших слів може згенерувати російською. Я ставлю на початку тег [українська музика] чи [українська мова] для того, щоб він не плутався. Ще також, він часто акценти робить в неправильному місці, тому доводиться ставити акцент в ручну, але це допомагає тільки якщо акцентів розставлено мало.
[Fedora Linux]

ussca

  • Гість
Re: створюємо пісні suno.com
« Відповідей #2 : 2024-06-14 08:28:20 »
Я шукав розділ "штучн інт", але не помітив що він є підрозділом "Розробка".

І я іще не допер яке там обмеження для безкошт аккаунту: 10 генерацій на добу?

Цитата
Вони код, своєї нейронної мережі Bark, відкрили. Тоді користувачі й знайшли, що якщо додати символ ноти на початку та кінці тексту, то Bark починає генерувати музику.

мда-а-а, от так і нейронки... шухлядка Пандори  :-\
Колись давно (аж на початку 200х) тримав у руках "кирпич" (книгу) на 1600 стор про нейронки. Думав купити, не купив  :(. Тема не маленька і цікава, але я вже не зможу зрозуміти.
---
Off-topic:
[hiide]до чого тут картопля і жуки пояснювати не потрібно  :laugh:, а про велосипед: зробив я собі подарунок на ДеньНародж. Через три дні відпала права педаль. потім через тиждень знову така сама аварія. Пішком додому ледве доліз. Тепер беру з собою більше води, деякі ключі та  запчастини. Але все рівно боязко далеченько від'їжджати від дому та від людей.[/hide]

Мене гугл "лагідно попросив" ... з тиТрубу, а також заблокував а потім повністю видалив аккаунт.

---
ааа, я іще не допер про авторські права таких музик. Знаю що тут (В УСЬОМУ ЗГЕНЕРОВАНОМУ ШТУЧН.ІНТЕЛ) не все так однозначно.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3798
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: створюємо пісні suno.com
« Відповідей #3 : 2024-06-14 10:41:55 »
Цитата
Колись давно (аж на початку 200х) тримав у руках "кирпич" (книгу) на 1600 стор про нейронки. Думав купити, не купив  :(. Тема не маленька і цікава, але я вже не зможу зрозуміти.
Я купив дві цеглини по штучному інтелекту колись, але там не було нічого цікавого. Тоді популярними були експертні системи - великий набір правил, при допомозі яких рахували імовірність певного діагнозу. Все інше взагалі було на рівні дитячих забавок, типу чатбота який просто додавав "Чому" на початок попереднього речення введеного користувачем (це добре для техніки "5 чому?", але це явно не інтелект).

Цитата
І я іще не допер яке там обмеження для безкошт аккаунту: 10 генерацій на добу?

Так, безплатний рахунок дозволяє 10 спроб на день, але авторські права на пісню Suno залишає собі, хоча в багатьох випадках текст пісні Suno не належить. У мене платний рахунок, то права ніби належать мені, але це під великим питанням. Ютуб до мене претензій не має.
[Fedora Linux]

ussca

  • Гість
Re: створюємо пісні suno.com
« Відповідей #4 : 2024-06-14 13:37:14 »
ну якби я... якби у мене були хоч якісь паперові книги по ШІ, то я б також міг би якось розумітись в цьому. А так взагалі непонімать. Але дуже цікаво як програмити, працюватим з ші на рівні коду. Знаю що є відкриті проекти (в т ч suno), бери і вивчай, що заважає". Але я вже не осилю навіть дрібну частку :(

Ютуб заблокував мене за відеоінструкціі по розблокуванню ютуба (про підміну UserAgnt браузера). Але вони мені про це не писали За УВЕСЬ час на ютубі мені не було не було ніяких попереджень, санкцій. Порушень у мене не було. Ну і фіг з ними.

Шкода два-три сервіси "пропали", я туди логінився через гугл-аккаунт.

---
У мене поки що все. Не хо далі флудити.

ussca

  • Гість
Re: створюємо пісні suno.com
« Відповідей #5 : 2024-06-14 13:40:16 »
* відкрили Bark.
Сайт suno використовує нейромержу Bark. (?)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3798
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: створюємо пісні suno.com
« Відповідей #6 : 2024-06-15 10:01:58 »
Рік тому використовували.
[Fedora Linux]