Автор Гілка: Відкритий лист до Lviv Unix User Group  (Прочитано 2192 раз)

Відсутній Andrij Roj

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 52
  • Карма: +0/-0
  • Мені подобається Linux
Шановні панове!                                                                                                                                    
    Львівська група користувачів Linux ніколи не відкидала користувачів будь-яких *nix.
Наскільки мені здається, Linux те ж відноситься до цієї категорії.  Не так вже нас багато, щоб розпорошувати свої сили.  Крім того, мені здається, що російських ресурсів  і так є достатньо.У Львові хотілося б мати сторінку, котра відображала б саме львівські новини та потреби. Створення ж іще однієї,  альтернативної групи не дасть нічого хорошого, краще об'єднувати зусилля.
Отже запрошуємо, приходіть на наші зустрічі, семінари. У нас піднімаються різні питання, наприклад,  по FreeBSD, адмініструванню та інші.
Отож прошу у відкриті двері - наступна зустріч буде у вівторок, 30 вересня.

З повагою - голова Львівської групи користувачів LINUX   Андрій Рой
www.lug.lviv.ua
« Змінено: 2003-09-20 14:53:22 від Andrij »

Yuriy Markiv

  • Гість
Re: Відкритий лист до Lviv Unix User Group
« Відповідей #1 : 2003-10-31 23:51:08 »
 Привіт.
Я з групи LUUG з сайтом http://www.unix.lviv.ua , про яку Ви написали. Я початківець і не найактивніший в нашій групі, та оскільки ніхто ще не відповів на цей пост (про приватну переписку з цього приводу мені нічого не відомо), то відписую.

Справа в тому, що на превеликий жаль ніхто з нас не знав про існування групи з сайтом http://www.lug.lviv.ua/ , хоча саме ім'я Андрій Рой відоме :)
На Ваші зустрічіта семінари є велике бажання ходити, от тільки як у Вас зі ставленням до початківців? ;)
Стосовно російськомовності нашого ресурсу... хм... я вже записався штатним перекладачем, от тільки часу малувато :(

Висновок - давайте дружити групами :)

Відсутній Andrij Roj

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 52
  • Карма: +0/-0
  • Мені подобається Linux
Re: Відкритий лист до Lviv Unix User Group
« Відповідей #2 : 2003-11-01 08:07:25 »
Я не проти. Власне про це я і писав вище. Тож будь ласка приходіть. Підпишіться на linux@lug.lviv.ua, я повідомлю коли це буде. Приймаємо ми всіх - і новачків, і  досвідчених. Ось збираємось запросити пана Володимира Лісівку, якщо він прийде  
З повагою -
Андрій Рой : : :D

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3731
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Відкритий лист до Lviv Unix User Group
« Відповідей #3 : 2003-11-01 20:16:04 »
Цитата
Ось збираємось запросити пана Володимира Лісівку, якщо він прийде  
Я краще до дівчат піду.
[Fedora Linux]

Відсутній Boroda

  • Новачок
  • *
  • дописів: 1
  • Карма: +0/-0
  • Тому, хто підкорив моря не обійтись без сухаря!
Re: Відкритий лист до Lviv Unix User Group
« Відповідей #4 : 2003-11-04 16:48:08 »
Я краще до дівчат піду.
Ну не розумієш ти людей одне слово - модератор
Тому, хто підкорив моря не обійтись без сухаря!