Автор Гілка: Який Windows кращий?  (Прочитано 11594 раз)

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Який Windows кращий?
« : 2006-11-24 03:49:45 »
Який Віндовз чи його емуляцію ви вважаете кращим за всіма параметрами?

Відсутній iip))

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 277
  • Карма: +0/-0
  • Перекладач KDE, openSUSE...
Re: Який Windows кращий?
« Відповідей #1 : 2006-11-24 04:58:58 »
Тематика форуму (витяг з правил форуму)
  Unix-подібні операційні системи з відкритим кодом (наприклад, GNU/Linux, {Free,Net,Open}BSD, Hurd, Darwin);
  Програмне забезпечення з відкритим кодом (його забагато, щоб перелічувати тут);

 
Дотримуйтесь правил! Це опитування треба видалити, бо воно не стосується тематики форуму.
« Змінено: 2006-11-24 07:32:11 від iip »
"You should not be satisfied with being a victim, nor with being a survivor. You should aim to be a conqueror." "Now, go do the right thing!" Dr. Laura

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Який Windows кращий?
« Відповідей #2 : 2006-11-24 06:40:02 »
це опитування треба видалити, бо воно не стосується тематики форуму.
+1
Я як на головній сторінці побачив, аж погано стало, думав, не туди потрапив=) Несолідно. Soft, і якого результату ви очікуєте?
« Змінено: 2006-11-24 06:40:24 від Cthulhu »

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Re: Який Windows кращий?
« Відповідей #3 : 2006-11-24 10:08:03 »
це опитування треба видалити, бо воно не стосується тематики форуму.
+1
Я як на головній сторінці побачив, аж погано стало, думав, не туди потрапив=) Несолідно. Soft, і якого результату ви очікуєте?

Того, щоб ті хто користуеться Віндою, та не може перейти на Linux/Unix подібні системи знали про альтернативні Win32 проекти.

Ак та ж альтернатива .NET - Mono.
« Змінено: 2006-11-24 10:09:29 від Soft »

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Який Windows кращий?
« Відповідей #4 : 2006-11-24 15:51:56 »
Того, щоб ті хто користуеться Віндою, та не може перейти на Linux/Unix подібні системи знали про альтернативні Win32 проекти.
Soft, видихай!!! Це ви хочете віндузятникам, які не користуються *nix порадити, яку їм краще вінду поставити? До речі, wine там взагалі мимо каси - це не ОС, а альтернативна реалізація winapi, а crossover фуричить на wine.

Тому пропоную або видалити опитування, або змінити питання на, приміром, "яка реалізація winapi вам найбільше подобається?". Сенсу в цьому все одно бачу мало, але хоча б не буде пропаганди офтопіка.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3756
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Який Windows кращий?
« Відповідей #5 : 2006-11-24 16:19:58 »
Цитата
Тому пропоную або видалити опитування,
Прибив.

Мій варіант - всі варіанти погані, навіть Wine.
[Fedora Linux]

Відсутній Soft

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 100
  • Карма: +0/-0
  • Чому саме Лінукс?
Re: Який Windows кращий?
« Відповідей #6 : 2006-11-24 16:58:41 »
Цитата
Тому пропоную або видалити опитування,
Прибив.

Мій варіант - всі варіанти погані, навіть Wine.

Але все одно, в Україні розробка та навчання програмуванню йде в основному під Win32. А під Linux, можливо, тільки на Java.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Який Windows кращий?
« Відповідей #7 : 2006-11-25 01:09:18 »
Але все одно, в Україні розробка та навчання програмуванню йде в основному під Win32. А під Linux, можливо, тільки на Java.
А де саме, хоча б кілька прикладів? Не подумайте, що це провокація, мені справді цікаво))

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
Re: Який Windows кращий?
« Відповідей #8 : 2006-11-25 13:06:23 »
Але все одно, в Україні розробка та навчання програмуванню йде в основному під Win32. А під Linux, можливо, тільки на Java.

Так і що, Ви хочите допомогти їм вибрати найкращу реалізацію, щоб вони й надалі навчались та розробляли для Win32? Таким способом стан речей не зміниш.

Того, щоб ті хто користуеться Віндою, та не може перейти на Linux/Unix подібні системи знали про альтернативні Win32 проекти.

Все питання в тому, чи хочуть вони кудись взагалі переходити?
Linux. The future is open.

Відсутній EG142

  • Новачок
  • *
  • дописів: 9
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Який Windows кращий?
« Відповідей #9 : 2006-12-02 01:12:14 »
Неразумію навіщо так ворожо реагувати? Ми всі свободні люди і можемо питати і користуватись усім чим хочимо!

Відсутній root_x

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 225
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Який Windows кращий?
« Відповідей #10 : 2007-02-11 14:19:24 »
Vista ;D

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Який Windows кращий?
« Відповідей #11 : 2007-02-11 15:00:46 »
Абсолютно вірно: віндовз віста найкращий, бо його системні вимоги - ще одна причина вибрати лінукс :о)
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній root_x

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 225
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Який Windows кращий?
« Відповідей #12 : 2007-02-23 13:19:51 »
ага, ще й Білл скаже, що тільки його компанія найперша в світі запровадила тривимірний інтерфейс. ну і же якусь нісенітницю буде нести...
miwa, знаю Ви придбали компутера, то який модем у Вас, чи він Вас влаштовує?
Бо я хочу мережу (в мережу) з Пінгвінами та Червоними демонами.
Запитую прямо яку модема мені придбати? Порадьте. У нас в селі цихрова телефонія.
Підлюч. по DSL,  :o а яке ж іще воно може бути в селі
« Змінено: 2007-02-23 13:21:35 від root_x »

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Який Windows кращий?
« Відповідей #13 : 2007-02-24 13:14:30 »
Модем у мене - зовнішній DLink (модель не пам'ятаю - я його як запхав під стіл так відтоді й не бачив ;о) ), але мушу сказати, що я вдома інтернетом практично не користуюсь, більше на роботі. Проте з того, що користуюсь - модем як модем, зв'язок як зв'язок. Суб'єктивно - значно краще, аніж по знайомих, котрі користуються Віндовзом при інших рівних умовах (час виходу в мережу, підстанція).
А на роботі - телекомівський DSL. Там же - взятий в Укртелекому в оренду Iskratel. Претензій немає. У всякому разі чесно відпрацьовує 512/256 кбпс.

Щодо вашого прямого запитання - переважна більшість DSL-модемів (скажімо так - всі з тих, що я бачив) мають ethernet-інтерфейс, котрим вони з'єднуються з комп'ютером. А за таких умов проблем під'єднання чи драйвера з боку модема не виникає взагалі. Стабільність роботи у такому випадку більше залежить від якості живлення та телефонних ліній. А останні, до речі, останнім часом і в селі можуть бути досить непоганими. Живий приклад - Уктрелеком зараз тягне оптику по Закарпаттю від Рахова в бік Яблунецького перевалу - селами вздовж транспортної магістралі (то я так голосно обізвав єдину залізничну та автомобільну дороги, що об'єднують Прикарпаття та Закарпаття у нижній їх частині). То ж у тих селах на інтернет не жаліються (маю там знайомих). Мо й у вас щось подібне.
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній root_x

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 225
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Який Windows кращий?
« Відповідей #14 : 2007-02-26 15:38:02 »
у нас також Укртелек. вкорінюється  ;)