Автор Гілка: мануал по опен офісу від майлінукс - прикол  (Прочитано 962 раз)

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
зтягнув собі вчора цей мануал, почитав трохи а тоді чогось захотілось  подивитись у властивості файлу - типу чим вони той пдф зробили. результат збиває з ніг -
Acrobat distiller FOR WINDOWS (!!).

оце непогана реклама реклама своєму продуктові..

dusoft

  • Гість
Егеж... буває..

Відсутній vistv

  • Новачок
  • *
  • дописів: 11
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
це не дивує - це шокує

в мене була історія. Срочно тре було зробити .pdf з вордівського файлика. На роботі стоїть дві ОС - однією користуюсь я, а віндою всі інші. Один з win-користувачів попросив мене зробити pdf "не відходячи від каси". Перегружати машину в лінукс мені було лінь. Тим більше, що недавно встановили "новий" Acrobat6.0.
Але в мене чогось нічого з ним не вийшло. Перепробував все - і напряму в pdf дістайлером конвертував і pdf-прінтерами друкував і проміжний ps-файл робив. Або глюкне, або кривий pdf вийде.

Нарешті я злющий-презлющий через 15 хвилин грання "не по-дитячому", розтративши увесь авторитет перед користувацьким складом, перегрузив апарат в іншу ОС.
Зате як всі заповажали Linux коли я там за 30 секунд з допомогою oowriter видав нагора довгоочікуваний PDF...

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
треба було скориставшись ситуацією швиденько всім поставити опен офіс під вінду :) в мене на роботі вже практично всі користуються. і лінукс я собі поставив лише надивившись на мозиллу та опен офіс під віндою.

але в опен офісі з пдф є одна проблемка: не можна нормально виставити роздільну здатність файла. тому поки що пробую під лінуксом освоїти scribus.

Відсутній vitalis

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 112
  • Карма: +0/-0
  • Як воно?
МайЛінуксники, звичайно, лажанулись...

А під Віндою у мене стоїть ООо і Ворд. Останній тримаю лише через великий глюк ООо з таблицями :( А так би видалив.

А ще є один прикол, який полягає у тому, що *.pdf, збережений з ООо має вп'ятеро більший розмір, ніж *.sxw ;D Позавчора перевіряв кілька разів чи мені не повилазило. Мо' то через вмонтовані шрифти? Але як тоді їх вилучити з документу?
«Чтиво» - е-бібліотека україномовної літератури на всі смаки
Домівка.net - національний портал

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
у мене в 1.1 є якихось 3 профілі для створення пдф - типу для веб, для друку і ще щось. але різниці у величині файлів практично немає, і роздільну здатність подивитись не вдається. тож якщо пдф потрібен для друку, або маленький для вебу - то опен офіс поки що не годиться.