за вказівкою президента деяких ув'язнених амністують
Нє, я взагалі мав на увазі
До речі, якщо мається на увазі конкретний глава країни, то Президент пишеться з великої, ніби. Хоча на 100% не впевнений.
Упс, даремно зачепив. Досить про політиків та ялинкові вінки. Я мав на увазі формальність та правопис.
22. Назви історичних подій, епох, війн, революцій, народно-визвольних рухів, повстань, революційних свят, знаменних дат і т. ін. пишуться з великої літери: Велика французька революція, епоха Відродження, Вітчизняна війна, Коліївщина, Хмельниччина, Семирічна війна, Кривава неділя, Лютнева революція, Львівське збройне повстання 1848 р., Революція 1905 р., Паризька комуна, Льодове побоїще, Полтавська битва, Ренесанс, Перше травня, Міжнародний жіночий день, Новий рік, День учителя, День Незалежності України, Свято Перемоги.
Аналогічно, як хтось є атеїстом, він має право писати слово «бог» з маленької.
формально ви праві:http://www.madslinger.com/mova/pravopys-2007/rozdil-1.html#toc92тобто, в офіційних документах, у пресі та в статтях треба писати з великої. однак, на форумі ми пишемо більш вільною мовою, і тут можна вживати, як кому подобається.
Цитата: noddeat від 2010-05-19 16:33:03Аналогічно, як хтось є атеїстом, він має право писати слово «бог» з маленької.Ну дик цих богів як клопів: Алах, Акбар, Отець, Син, Святий дух, JC, Будда, Крішна, Рама, Артеміда, Орлейна, Венера, Перун, Лада, Торвальдс, RMS.М: Неіснуючих (за яких впевнений) викреслив. Сергію, підчитайте врешті матчастину перед тим, як писати по невідомій вам темі. Так, для загального розвитку.Ну і Патріка забули.
це все різні власні значення хвильової функції Бога, а так він один, і гамільтоніан його єдиний