Автор Гілка: Новий телефон з Лінуксом - Motorolla A780  (Прочитано 2914 раз)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3740
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Motorolla A780 - це наступник A760, телефону під керівництвом операційної системи Лінукс, який був призначений для азіатського ринку. Лінукс використовується в основному лише як платформа для запуску віртуальної машини Яви, на якій і працюють майже всі аплікації. Обіцяють випустити цю новинку в четертому кварталі цього року. Будем чекати. ;)
http://www.infosyncworld.com/news/n/5176.html
[Fedora Linux]

Відсутній Дмитро Ковальов

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 236
  • Карма: +0/-0
Re: Новий телефон з Лінуксом - Motorolla A780
« Відповідей #1 : 2004-07-28 16:31:03 »
Можна ще почекати, і купити собі дистанційне керування. Соні починає випускати таку штучку. І зовсім недорого -- всього сімсот баксів. Зате ж можна телевізор вмикати прямо скриптом з баша. І він не просто буде вмикати телевізор, а буде сприймати 800 різних опцій і параметрів.

А ще можна в дистанційному керуванні написати перлівський скрипт на півтори тисячі рядків, який буде годувати рибок по місячному календарю і розкладу місцевих електричок.

А які власне вигоди приносить телефон з Лінаксом? Наручний годинник з Лінаксом вже випускався IBM'ом. Круто. Можна було запустити X в ньому, а в X'ах запустити xclock.

Новина про дист. керування Sony з сьогоднішнього /.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3740
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Новий телефон з Лінуксом - Motorolla A780
« Відповідей #2 : 2004-07-28 18:03:09 »
Мені дуже корисний телефон з простою Явою - я написав собі караоке-плеєр (допомагає, коли після третьої пляшки пива поспівати хочеться з дівчатами, а найближчий комп'ютер кілометрів за п'ядесят ;) ), показувач біоритмів (який заодно зберігає дати народження), я можу читати не дуже великі книжки (хоча й великі можна бити на частини) своєю програмулькою, коли мені треба повідомити про щось людину, телефону котрої я не знаю але яка є в мене в ICQ, мені простіше витягнути MobICQ по GPRS ніж бігти шукати найближче інтернет-кафе. Та й в дорозі деколи приємно скоротати час за пас'янсом чи якоюсь іншою логічною забавкою. Коротше - дуже шкода, що на моїй мобілці мало пам'яті а у вас так мало фантазії. ;-)
[Fedora Linux]

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3740
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Новий телефон з Лінуксом - Motorolla A780
« Відповідей #3 : 2004-07-28 18:07:19 »
А ще можна в дистанційному керуванні написати перлівський скрипт на півтори тисячі рядків, який буде годувати рибок по місячному календарю і розкладу місцевих електричок.
До речі - шкода що розклад поїздів по станції Львів давно в інеті не обновлювався - він би мені на мобілці дуже згодився (це значно дешевше, ніж дзвонити кожен раз в довідкову).
[Fedora Linux]

Yuriy Syrota

  • Гість
Re: Новий телефон з Лінуксом - Motorolla A780
« Відповідей #4 : 2004-07-29 08:14:42 »
Лінукс використовується в основному лише як платформа для запуску віртуальної машини Яви, на якій і працюють майже всі аплікації.

І чого вони до тієї Джави вчепились? Мій телефон поки всі свої кнопки позавантажує - можна оперу зіграти.

PS. Не в тему звичайно, але... наболіло... :-)

Yuriy Syrota

  • Гість
Re: Новий телефон з Лінуксом - Motorolla A780
« Відповідей #5 : 2004-07-29 08:17:09 »
...

Коротше - дуже шкода, що на моїй мобілці мало пам'яті а у вас так мало фантазії. ;-)

Справді, чудово. Цікаво, тільки, чому це називається телефоном? :-)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3740
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Новий телефон з Лінуксом - Motorolla A780
« Відповідей #6 : 2004-07-29 11:27:09 »

Справді, чудово. Цікаво, тільки, чому це називається телефоном? :-)
Архаїзм. Насправді їх смартфонами називають. ;)
[Fedora Linux]