Автор Гілка: Латки від M$ і програми сторонніх розробників  (Прочитано 1845 раз)

Відсутній SGh

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 258
  • Карма: +0/-0
  • Heavy Metal, Rock & Punk!!!
В світлі планованого Мicrosoft в наступному місяці випуску глобальної латки для WinXP, Matthew Moynahan, віце-президент Symantec Corp., висловив стурбованість тим, що латки, які затикають дірки у продуктах M$, можуть призвести до непрацездатності програмного забезпечення третіх фірм. Зокрема, користувачам Norton Antivirus необхідно буде також завантажити поновлення для забезпечення коректної роботи. Russ Cooper з TruSecure Corp висловився ще більш різко: "I hope it breaks more things than it's already broken{Я сподіваюсь воно зламає ще більше речей ніж вже зламано}". Почекаємо виходу...
http://www.mytelus.com/news/article.do?pageID=cp_tech_home&articleID=1666083

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3741
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Ну і яким боком це стосується *NIX-ів, вільного ПЗ чи українізації? :)

Хоча можливо, чим гірше користувачам M$, тим краще альтернативним системам...
[Fedora Linux]

Відсутній SGh

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 258
  • Карма: +0/-0
  • Heavy Metal, Rock & Punk!!!
Ну і яким боком це стосується *NIX-ів, вільного ПЗ чи українізації? :)

Хоча можливо, чим гірше користувачам M$, тим краще альтернативним системам...
Ну от і я теж так подумав, ще один глюк маздая додає плюс *ніксам

Yuriy Syrota

  • Гість
Ну от і я теж так подумав, ще один глюк маздая додає плюс *ніксам
Я так не думаю, швидше за все, це просто додасть мінусів стороннім розробникам. Для користувачів Windows M$ є чимось святим, і ні в чому поганому його ніколи не запідозрять.

А от і звістка про смерть McAfee незабаром:
http://news.com.com/Details+of+Microsoft+antivirus+software+leak+out/2100-7349_3-5287496.html?tag=nefd.top

Цікаво, скільки компаній має розвалити M$, щоб керівники у галузі розробки ПЗ зрозуміли, як небезпечно будувати бізнес лише на продуктах M$.