Автор Гілка: Mandrake 10.1 Official  (Прочитано 2263 раз)

k_ilya

  • Гість
Mandrake 10.1 Official
« : 2004-10-28 21:15:12 »
27 жовтня вийшов Mandrake 10.1 Official (http://www.mandrakelinux.com/)

Версії пакетів
 Linux Kernel 2.6.8 (and various fixes from 2.6.9rc)
   Xorg 6.7.0
   KDE 3.2.3
   GNOME 2.6
   Glibc 2.3.3, GCC 3.4.1
   Apache 2.0.50, PHP 4.3.8
   MySQL 4.0.18, Samba 3.0.6
   Mozilla 1.7.2, GIMP 2.0.4
   OpenOffice.org 1.1.3

k_ilya

  • Гість
Re: Mandrake 10.1 Official
« Відповідей #1 : 2004-11-13 15:13:22 »
Вчора поставив.
+
у встановнику є українська мова на відміну від ASP
+
зручна настройка firewall
+
красиві іконки
-
встановник не вміє встановити нормальну частоту розгорки для X
-
деякі пакети лежать у неправильних категоріях
-
OpenOffice потребує пакет івриту, і відображає інтерфейс саме івритом (там де відоблажає, хоч якийсь текст, а не квадратики) Проте вилучити пакет івриту дозволили, після чого все нормально
-
Stardict конче потребує шотландсько-німецький словник
Деякі інші жарти з залежностями
-
При заповненні анкети  для реєстрації не працює ввід з клавіатури
-
Mozilla не запускалася, причина - власник каталог .mozilla - root і без прав доступу іншим, виправив
-
чомусь кривезні шрифти, дивних розмірів - крихітно нечитаємі в одних місцях та величезні в mplayer, не знаю що робити
-
При виборі деяких пакетів та при встановленні деякого набору софту надійне зависання
-
я написав не всі недоліки

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
Re: Mandrake 10.1 Official
« Відповідей #2 : 2004-11-15 13:07:28 »
стосовно словників можу сказати що йому потрібно аби хоча б один якийсь словник було встановлено, в дистрибутив поклали лише той про який ти кажеш, тож він і стає. нормальні словники можна зтягнути з інтернету, в т.ч. у вигляді рпм для мандрейка. до речі можу прислати на мило якщо хочеш.

стосовно шрифтів - маленькі шрифти скоріш за все у кде (я таке бачив) - воно виправляється у налаштуваннях кде (налаштуйте свою стільницю). у мплейер та xmms - це десь у конфігах gtk - раніше на цьому форумі було, як пригадаю - напишу. кривизна - теж глюк якого раніше не було - треба в налаштуваннях кде спочатку відмінити згладжування шрифтів, потім знову виставити - в мене спрацювало.

ще щодо мінусів:

- з ядром 2.6 моя відеокарта (riva tnt) не підтримує 3вимірну графіку (жорстко зависає після glxgears)
- з ядром 2.4 не працює звукова карта (у 10.0 такого приколу не було, принаймні на 2.4 працювало все)
- не вдається змусити монітор працювати з частотою 100 гц - це якась особливість xorg?

k_ilya

  • Гість
Re: Mandrake 10.1 Official
« Відповідей #3 : 2004-11-15 16:07:09 »
Ще сюрприз від Mandrake - Diskdrake, завжди ним користувався, але тепер ні Partition Magic, ні DiskDruid з FedoreCore не вважають диск розподіленим, parted вилітає з помилкою, хоча все інше нормально працює, у знайомого та на форумах після Diskdrake були й серйозніші проблеми

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
Re: Mandrake 10.1 Official
« Відповідей #4 : 2004-11-15 16:38:01 »
ще пригадав із вчорашнього:

- встановлення на існуючі розділи (10.0) не працює - двічі підряд зависало просто під час інсталяції, допомогло лише повне переформатування

- не працює автомаунт (або принаймні не підтримує гаряче включення usb-пристроїв) - неможливо скачати фотки з камери; у 10.0 все працювало нормально

загалом висновок мабуть такий - мандраківці щось перемутили, тепер треба чекати на реліз 12.0 поки все буде працювати