Автор Гілка: Нова версія бухгалтерської програми SQL-Ledger  (Прочитано 3900 раз)

Відсутній iip))

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 277
  • Карма: +0/-0
  • Перекладач KDE, openSUSE...
Вийшла версія SQL-Ledger 2.4.4 - однієї з найпопулярніших і найпотужніших по функціональності бухгалтерських систем з відкритим кодом.  Написана на Перлі, застосовує Apache; бухгалтерські дані зберігаються в базі даних (PostgreSQL, Oracle або DB2); для інтерфейсу використовуються текстові або графічні переглядачі тенет (Mozilla, Links, Lynx, Explorer, Galeon, Konqueror).
SQL-Ledger працює на будь-яких *ніксах та на платформах Mac і Windows.
Перекладена на українську, але бракує українського плану рахунків (Chart of Accounts) і шаблонів різних форм і бланків. Потрібна допомога бухгалтера. :) http://www.sql-ledger.com
"You should not be satisfied with being a victim, nor with being a survivor. You should aim to be a conqueror." "Now, go do the right thing!" Dr. Laura

Blind Rat

  • Гість
Цікава тема. Якщо є якась українізація, та підкажете як цим користуватися - з планом рахунків допоможемо! Можемо допомогти і в плані перекладу. Саме займаюся перенесення всієї роботи фірми під Лінукс. Тож будемо взаємно корисні. Windows mast die!!!

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Blind Rat, Ви не бухгалтер часом?

Користуватись ним просто (веб-програма, інтерфейс самоочевидний, дозволяє працювати навіть на 80х25 -- links/w3m), й на маленьку фірму воно ще куди не йшло (взагалі, використання латеха для шаблонів і постгресу як СКБД дає можливість говорити про розширення функціоналу як про щось досяжне). От для фірми, документообіг котрої вищий за середній -- треба до-розширювати.

Я недодивився, чи має воно поняття про субрахунки. Ще я шукав якої розробницької документації -- не знайшов. Шкода :(

Взагалі, можу потероризувати знайомих мені бухгалтерів -- може, складеться спис того, чого не вистачає катастрофічно, й від цього можна буде відштовхнутись.

План рахунків... Хм, де б його хоча б у текстовім вигляді знайти? Хоча б отак:
номер  суперрахунок  назва
номер  суперрахунок  назва

« Змінено: 2004-11-19 14:12:06 від JaFd »

Відсутній iip))

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 277
  • Карма: +0/-0
  • Перекладач KDE, openSUSE...
Я недодивився, чи має воно поняття про субрахунки. Ще я шукав якої розробницької документації -- не знайшов. Шкода :(
Існує інструкція для користувачів, створена автором програми. Але оскільки програма бесплатна, то щоб якось заробляти на хліб, автор продає ці інструкції і надає підтримку по ел. пошті. Надзвичайно багато інформації можна дізнатись із поштовой розсилки програми.

Цитата
Якщо є якась українізація, та підкажете як цим користуватися - з планом рахунків допоможемо! Можемо допомогти і в плані перекладу.
Я вже доволі давно переклав інтерфейс на українську (треба буде оновити його для останньої версії), але оскільки в мене не було потреби впровадження програми у дію, на тому все й зупинилось.
Встановлення програми досить вичерпо описане на її сайті. Користуватись програмою не важко, але спочатку необхідно мати план рахунків, бо з нього робиться каркас в базі даних. Ще одне питання, в яке я занадто глибоко не вникав, - в якому кодуванні зберігати інформацію в базі даних. Переклад інтерфейсу зроблений в KOI8-U, а чи PostgreSQL підтримує це кодування не пам'ятаю.
Український переклад інтерфейсу знаходиться в текстовому файлі sql-ledger/locale/ua/all; шаблони в sql-ledger/templates, а плани рахунків у sql-ledger/sql
"You should not be satisfied with being a victim, nor with being a survivor. You should aim to be a conqueror." "Now, go do the right thing!" Dr. Laura

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Щодо кодування -- все ж варто робити в UTF-8, він точно підтримується (ну, і купа проблем з тим, що 8 бітів мало, вирішується на місці).

Відсутній iip))

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 277
  • Карма: +0/-0
  • Перекладач KDE, openSUSE...
Щодо кодування -- все ж варто робити в UTF-8, він точно підтримується (ну, і купа проблем з тим, що 8 бітів мало, вирішується на місці).
Ви маєте рацію. Мабуть, треба буде переробити у UTF-8.
"You should not be satisfied with being a victim, nor with being a survivor. You should aim to be a conqueror." "Now, go do the right thing!" Dr. Laura

zzz

  • Гість
Blind Rat

План рахунків... Хм, де б його хоча б у текстовім вигляді знайти? Хоча б отак:
номер  суперрахунок  назва
номер  суперрахунок  назва


А з 1С не пiдiйде?