Автор Гілка: GCC 4.0  (Прочитано 1295 раз)

Відсутній Олександр Кравчук

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 131
  • Карма: +0/-0
  • Rivne's LUG
GCC 4.0
« : 2005-04-22 01:32:06 »
Два дні тому було представлено офіційний реліз нової - четвертої версії відкритого набору компіляторів GCC 4.0.

Нововведення: http://gcc.gnu.org/gcc-4.0/changes.html

Завантажити можна тут: http://ftp://mirrors.rcn.net/pub/sourceware/gcc/releases/gcc-4.0.0/

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Re: GCC 4.0
« Відповідей #1 : 2005-04-22 01:57:08 »
Кажуть проги скомпілені gcc-4.0 будуть відчутно швидші  :D
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: GCC 4.0
« Відповідей #2 : 2005-04-22 06:24:10 »
Панове, даруйте, нікого не хочу ображати, але в мене виникає почуття жорсткого де жа вю (хм, як воно пишеться?). Чи може й справді новини про індусів, зміну системи керування ядерщиками та gcc 4.0 я читав кілька годин назад на лорі?

То може не варто шукати новин в старших братів щоб розміщувати їх в себе? А то так і залишатимемось молодшими братами навіть у таких ось дрібничках.

Вищезазначене є НМД і може рівнозначно бути як гіркою правдою так і мареннями втомленого (фактично доба без сну) мозку.
« Змінено: 2005-04-22 06:24:51 від miwa »
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній GriSHka

  • Новачок
  • *
  • дописів: 6
  • Карма: +0/-0
  • Навчання світло не навчання АРМІЯ!!!
Re: GCC 4.0
« Відповідей #3 : 2005-04-22 09:16:20 »
2 miwa А може давайте без питань меншо більшо вартості .
Умене наприклад немає рунєта ,і я неможу прочитати шо там на лорі, а новина досіть важлива  .
Я небачу нічого поганого у дублюванні   новин
2 Олександр Кравчук Дякую
« Змінено: 2005-04-22 12:34:05 від GriSHka »
Vita sine libertate, nihil - &&Життя без свободи - ніщо

Відсутній diligent

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 201
  • Карма: +0/-0
Re: GCC 4.0
« Відповідей #4 : 2005-04-22 20:12:55 »
Дещо згоден з miwa, я не проти дублів новин, о яких ви почули з якогось джерела, але ж можна не проста перекласти цю новину, а й сходити по посиланню й потім вже написати дійсно цікаву новину, а не як на лорі в два рядки. Особисто мені не принципово бути першим в цьому, нехай новина буде цікавою, це не лор :)
P.S. Все це глибоко IMHO :)
Software is like sex: it's better when it's free.  (c) Linus Torvalds

k_ilya

  • Гість
Re: GCC 4.0
« Відповідей #5 : 2005-04-22 22:43:59 »
Off-topic:
Бугугу-Бугага я новину про wxWidgets запостив ще коли на лорі її не було. На linux.kiev.ua новини часто на півдня- день раніше за лор



Відсутній Олександр Кравчук

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 131
  • Карма: +0/-0
  • Rivne's LUG
Re: GCC 4.0
« Відповідей #6 : 2005-04-23 01:36:47 »
miwa, вибач, але ти гониш! Єдине, що я взяв з лорі - фтп, з якого можна завантажити четвертий GCC, а щодо зміни ситстеми керування проектом, то ця новина є, мабуть, на усіх лінух сайтах. І взяв я її із linux.org, звідки і цитата - ориганінал новини!!!

Відсутній Анатолій Сахнік

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 58
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: GCC 4.0
« Відповідей #7 : 2005-04-29 18:11:33 »
де жа вю (хм, як воно пишеться?).
dejà vu (фр) - вже бачене. Скоріше за все, пишеться так само: дежа вю.
Життя — це диво!

Відсутній Анатолій Сахнік

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 58
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: GCC 4.0
« Відповідей #8 : 2005-04-29 18:13:54 »
Компілятор випустили -- молодці. Інша справа, що скомпільоване ним ядро не працює. MPlayer взагалі не компілюється... До зустрічі в наступному житті!
Життя — це диво!

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Re: GCC 4.0
« Відповідей #9 : 2005-04-30 01:18:02 »
Компілятор випустили -- молодці. Інша справа, що скомпільоване ним ядро не працює. MPlayer взагалі не компілюється... До зустрічі в наступному житті!
Вони його спочатку для GNU/Hurd випускають, а для GNU/Linux треба почекати поки пропатчать до 4.1  ;D
А якщо серйозно ти бібліотеки всі по обновляв перед тим як компілити? А само ґцц вірно зібрав?
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній Анатолій Сахнік

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 58
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: GCC 4.0
« Відповідей #10 : 2005-05-04 10:22:07 »
Вони його спочатку для GNU/Hurd випускають, а для GNU/Linux треба почекати поки пропатчать до 4.1  ;D
А якщо серйозно ти бібліотеки всі по обновляв перед тим як компілити? А само ґцц вірно зібрав?

Дуже вдячний за довіру. Якщо вас все-таки зацікавили технічні питання, доведеться повністю розповісти.
Ядро не користується ніякими зовнішніми бібліотеками, тому дійсно доведеться зачекати, поки його відлагодять, скомпілювавши новим дивом. Щодо МПлеєра, помилка виникає на етапі компіляції при намаганні розібратися з асемблерними кусками коду (а в цьому я на відміну від компілятора повний профан). Як бачите, ні про які бібліотеки не йдеться.
Тепер ще один удар у спину. Є таке поняття -- зворотня сумісність, яка для компіляторів повинна означати, що скомпільовані попередніми версіями бібліотеки повинні легко під"єднуватися до інших частин об"єктного коду. Тим більше, коли йдеться про такий зрілий продукт, як ГКК. Це саме показує експеримент, принаймні, мені не вдалося знайти несумісність в колекції бібліотек boost C++.
Христос воскрес!
Життя — це диво!