Автор Гілка: Mono пролізло в типову інсталяцію Debian  (Прочитано 5173 раз)

Відсутній Олексій Лукін

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 157
  • Карма: +0/-0
Re: Mono пролізло в типову інсталяцію Debian
« Відповідей #15 : 2009-06-17 17:27:05 »
Поважаючи екстремальну цнотливість модераторів, не буду більше вживати прямих означень для Mono, скористаюсь евфемізмами  ;D
Мої 2 копійки до зауважень проти втискання моно в гном та в дефолтні дистрибутиви.

1. Що до "пететягування" розробок з іншого боку фронту: Ну і шо воно вам дало? Багато перетягнули? Мої колеги, що займаються C# професійно, за моїм проханням раз на півроку дивляться той моно на предмет запуску в ньому своїх реальних проектів. І тільки плюються, та вдаються до таких висловів, що місцеві модератори б згоріли від сорому, не встаючи зі стільця.  Як і у випадку з дрібно-м’якою підтримкою Java, вони завжди в свої M$ середовища розробки вставлять "фішку", що робить проект несумісним без застосування важкої зброї типу рашпіль.

2. Що до патентної чистоти і можливості судових  позовів. Це така собі, знаєте, практика, поширена в кримінальних кругах. Мати на гачку клієнта, щоб завжди мати можливість його притиснути в випадку чого. Мені абсолютно до того місця, що контактує зараз зі стільцем, що там за позови будуть до Мігеля або до Новела.  Але якщо позови будуть до Гнома або Дебіана або іншої важливої частини інфраструктури, то це може виявитись дуже небезпечним для всіх.

Так що гнати треба той моно відомою мітлою зі всіх дефолтних встановлень, тут я повністю на боці хлопців з Федори. Навіщо нам самим сідати на той "гачок"?
« Змінено: 2009-06-17 22:07:28 від alukin »
--
WBR, Alex Lukin,
RIPE NIC HDL: LEXA1-RIPE

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Mono пролізло в типову інсталяцію Debian
« Відповідей #16 : 2009-06-18 10:32:55 »
А набіса лінуксоїдам взагалі здались проекти на сіхаші? Мало Пайтона, Рубі, С/С++ ..?
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній EarlGray

  • Новачок
  • *
  • дописів: 46
  • Карма: +0/-0
Re: Mono пролізло в типову інсталяцію Debian
« Відповідей #17 : 2009-06-21 01:58:23 »
Не знаю, з гуру програмування не спілкуюсь, але враження таке, що Майкрософт дійсно здійснив давно потрібний експеримент - .NET є спробою стандартизувати класи, які і так пишуться щоразу заново або реалізуються у сторонніх конкуруючих бібліотеках. І є ймовірність, не така втім і велика, що загальний розвиток програмування піде саме таким шляхом — використання стандартних бібліотек із багатою і вивіреною (я не про сучасний стан справ  ::) ) функціональністю і гнучкою проміжною мовою (Ява тут може поступитись відсутністю стандартних класів) і програмування під конкретну платформу здаватиметься таким же важким і непотрібним, як зараз програмування на асемблері. І ОпенСорс знову може почати пасти задніх, відставши від загального розвитку. В цьому і полягає небезпека СіШарпа
« Змінено: 2009-06-21 02:08:03 від EarlGray »

Відсутній DalekiyObriy

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1923
  • Карма: +4/-0
Re: Mono пролізло в типову інсталяцію Debian
« Відповідей #18 : 2009-06-21 17:27:05 »
Ява тут може поступитись відсутністю стандартних класів
а можна тут докладніше?
Fedora 35 (x86-64)

Відсутній Олексій Лукін

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 157
  • Карма: +0/-0
Re: Mono пролізло в типову інсталяцію Debian
« Відповідей #19 : 2009-06-26 22:36:41 »
Нє, хлопці, за шо ми тут говорим! Треба взагалі весь гном переписати на PHP та й не мучитись! А шо? Стільки є обізнаних  в цій справі волонтерів, така чудова проста мова програмування, що навіть ПТУшник може за три дні вивчити, чудово працює в віндовс, і до того всього ще має безліч ганих реалізованих програм! А бібліотек класів - хоч чим хоч їж, не те шо в java. Там просто один раз тьху - і скінчились. Оце навіть ваше  С# - це ще дуже складно для простого Івана Пивопийченка, вже не кажучи про просто С без того тюремного занчка. Треба бути простіше і люди до вас потягнуться.  ;D
« Змінено: 2009-06-26 22:42:17 від alukin »
--
WBR, Alex Lukin,
RIPE NIC HDL: LEXA1-RIPE

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Mono пролізло в типову інсталяцію Debian
« Відповідей #20 : 2009-06-27 11:02:41 »
Ява тут може поступитись відсутністю стандартних класів
а можна тут докладніше?

Ну їх же ж не M$ писав? Значить вони не стдандартні. ;-)
[Fedora Linux]

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Mono пролізло в типову інсталяцію Debian
« Відповідей #21 : 2009-07-01 17:37:40 »
історію закінчено:

Цитата
Debian has not "to include Mono in the default installation, for the sake of Tomboy". The default installation – or to be more precise: The default GNOME installation (there are installation media which install an KDE, Xfce or LXDE desktop by default, too) – hasn't changed. It still installs a more or less minimal Gnome Desktop without tomboy and without mono. As far as I know there haven't been major changes in package selection for the GNOME installation media, nor are there major changes planed.

What really has changed is that one of our meta packages, which are mainly used to install a set of packages. Indeed our meta package to install everything gnome related got a dependency on Tomboy and will indeed pull in mono, too.
http://blog.schmehl.info/Debian/tomboy-mono
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"