Автор Гілка: Вийшла друга альфа-версія Ubuntu 16.04  (Прочитано 4397 раз)

Відсутній jeka

  • Новачок
  • *
  • дописів: 8
  • Карма: +0/-0
Доступна для звантаження друга альфа-версія Ubuntu 16.04. Її випущено на день пізніше ніж планувалося і готові лише три версії цього випуску.

Xubuntu, Ubuntu GNOME та Kubuntu припинили формування альфа-випусків. Чому? Перефразовуючи недавній коментар від розробника Kubuntu: “Просто ще нема чого тестувати”.

Не варто встановлювати альфа-версію як основну систему (для загального використання), якщо тільки ви не розробник — але тоді ви це вже знаєте. Краще встановити її на віртуальну машину або на окремий розділ жорсткого диску як другу операційну систему.

Друга альфа-версія Ubuntu 16.04 оновила безліч добре відомих програм, у тому числі Mozilla Firefox 44 і останню стабільну версію LibreOffice.

Ubuntu MATE 16.04 Alpha 2

Є декілька нових шпалер, запропонованих спільнотою, також розфарбовані піктограми для категорій, пристроїв та місць.

MATE Desktop v1.12, який містить поліпшенн керування сенсорним пристроєм, додає підтримку для кратного натискання і природну особливість прокручування.

Бібліотеки для підтримки програвання DVD та BluRay, попередньо встановленні в Ubuntu MATE 16.04.

Звантажити Ubuntu MATE 16.04 Alpha 2 можна тут.
« Змінено: 2016-02-03 11:49:43 від Re. »

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Вийшла друга альфа-версія Ubuntu 16.04
« Відповідей #1 : 2016-02-03 17:29:23 »
Після цієї заяви Марка: http://www.markshuttleworth.com/archives/1388 , бубунта для мене мертва.
[Fedora Linux]

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Вийшла друга альфа-версія Ubuntu 16.04
« Відповідей #2 : 2016-02-04 12:34:59 »
Єбунта? хм... ні не чув... а що це?  >:(
*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Вийшла друга альфа-версія Ubuntu 16.04
« Відповідей #3 : 2016-02-04 16:38:16 »
Після цієї заяви Марка: http://www.markshuttleworth.com/archives/1388 , бубунта для мене мертва.
А як ця заява стосується «бубунти»?
« Змінено: 2016-02-04 16:38:33 від Re. »

idontremember

  • Гість
Re: Вийшла друга альфа-версія Ubuntu 16.04
« Відповідей #4 : 2016-02-04 18:41:09 »
потрібно спочатку 15 довести до ума. а не 16 викидати.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Вийшла друга альфа-версія Ubuntu 16.04
« Відповідей #5 : 2016-02-04 18:52:58 »
Після цієї заяви Марка: http://www.markshuttleworth.com/archives/1388 , бубунта для мене мертва.
А як ця заява стосується «бубунти»?
Марк власник компанії, яка (теоретично) заробляє йому кошти на Убунті. Менше коштів для убунти — менше коштів для афросепаратистів.
[Fedora Linux]

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Вийшла друга альфа-версія Ubuntu 16.04
« Відповідей #6 : 2016-02-04 20:50:16 »
TL;DR Що він там такого надрукував?
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

idontremember

  • Гість
Re: Вийшла друга альфа-версія Ubuntu 16.04
« Відповідей #7 : 2016-02-04 22:35:56 »
Марк власник компанії, яка (теоретично) заробляє йому кошти на Убунті. Менше коштів для убунти — менше коштів для афросепаратистів.
ну от і приїхали... якщо так, то можна вважати всих хто безкоштовно використовує бубунту - сіпаратістами?, чи шо?

В статті про африку йде мова? (  :-[ не читав я її, але заголовок бачив)
« Змінено: 2016-02-04 22:37:19 від idontremember »

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Вийшла друга альфа-версія Ubuntu 16.04
« Відповідей #8 : 2016-02-04 23:22:48 »
В статті про африку йде мова? (  :-[ не читав я її, але заголовок бачив)
Ні, в статі афроевропеець веде мову про Україну і як погано в Україні жити росіянам.
[Fedora Linux]

idontremember

  • Гість
Re: Вийшла друга альфа-версія Ubuntu 16.04
« Відповідей #9 : 2016-02-05 01:38:20 »
ааа, ну тоді можу зрозуміти.

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Re: Вийшла друга альфа-версія Ubuntu 16.04
« Відповідей #10 : 2016-02-14 13:13:28 »
Після цієї заяви Марка: http://www.markshuttleworth.com/archives/1388 , бубунта для мене мертва.
А як ця заява стосується «бубунти»?
Марк власник компанії, яка (теоретично) заробляє йому кошти на Убунті. Менше коштів для убунти — менше коштів для афросепаратистів.
Текст довгий і нудний, тому я не подужав уважно прочитати все. Але те, що стосується «case of the Ukraine», то існують і в Україні люди, які не дуже розуміють, що тут відбувається і яка роль російської мови в Україні. Що вже казати про далеку Африку. До того ж, Марк робить висновок про ситуацію в Україні на основі лише досвіду кількох його друзів. Тобто він говорить про те, в чому не дуже розуміється.

Тому є одне питання, яке піднімає Володимир. Скажімо, я — користувач Убунту. Марк Шаттлворт (засновник компанії, що розробляє Убунту), публічно розповідаючи про те, як важко російськомовним жити в Україні, сприяє утвердженню так званого «русского міра» в Україні. По суті, він підтримує російське вторгнення в мою країну. Якщо після цього я й далі використовую Убунту, то я згоден з Марком і, як наслідок, підтримую російську агресію?

Але є ще друге питання. Якщо Марк Шаттлворт (засновник компанії, що розробляє Убунту) дозволяє собі робити глобальні висновки на основі часткових випадків і публічно висловлюватися на тему, в якій не розуміється, то чи не використовує він ті самі підходи, коли пише код чи керує компанією? Грубо кажучи, от він не вміє програмувати, але програмує Убунту. Тоді наскільки безпечно мені використовувати Убунту?

Звісно, для мене обидва питання чисто теоретичні. Бо я не користувач Убунту. Але Убунту — лише приклад. Та сама ситуація може бути з іншим дистрибутивом, чи з підручником з матаналізу, з оператором мобільного зв’язку, автомобілем, банком тощо.
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній f1g4r0

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 160
  • Карма: +0/-0
  • Vita sine libertate, nihil!
Re: Вийшла друга альфа-версія Ubuntu 16.04
« Відповідей #11 : 2016-02-17 15:16:37 »
Після цієї заяви Марка: http://www.markshuttleworth.com/archives/1388 , бубунта для мене мертва.
А як ця заява стосується «бубунти»?
Марк власник компанії, яка (теоретично) заробляє йому кошти на Убунті. Менше коштів для убунти — менше коштів для афросепаратистів.
Текст довгий і нудний, тому я не подужав уважно прочитати все. Але те, що стосується «case of the Ukraine», то існують і в Україні люди, які не дуже розуміють, що тут відбувається і яка роль російської мови в Україні. Що вже казати про далеку Африку. До того ж, Марк робить висновок про ситуацію в Україні на основі лише досвіду кількох його друзів. Тобто він говорить про те, в чому не дуже розуміється.

Тому є одне питання, яке піднімає Володимир. Скажімо, я — користувач Убунту. Марк Шаттлворт (засновник компанії, що розробляє Убунту), публічно розповідаючи про те, як важко російськомовним жити в Україні, сприяє утвердженню так званого «русского міра» в Україні. По суті, він підтримує російське вторгнення в мою країну. Якщо після цього я й далі використовую Убунту, то я згоден з Марком і, як наслідок, підтримую російську агресію?

Але є ще друге питання. Якщо Марк Шаттлворт (засновник компанії, що розробляє Убунту) дозволяє собі робити глобальні висновки на основі часткових випадків і публічно висловлюватися на тему, в якій не розуміється, то чи не використовує він ті самі підходи, коли пише код чи керує компанією? Грубо кажучи, от він не вміє програмувати, але програмує Убунту. Тоді наскільки безпечно мені використовувати Убунту?

Звісно, для мене обидва питання чисто теоретичні. Бо я не користувач Убунту. Але Убунту — лише приклад. Та сама ситуація може бути з іншим дистрибутивом, чи з підручником з матаналізу, з оператором мобільного зв’язку, автомобілем, банком тощо.

дивно , але це елементарні речі... як не крути , Україна в стані війни... в усіх значеннях цього слова..
а на війні... - коли в тебе стріляють, краще стріляти у відповідь...
Марк, створіння публічне... це теж факт.... і його висловлювання можна і треба розцінювати як інформаційний "постріл"...
....тому... питання в реакції на це... вона просто обов'язко повинна бути... в який спосіб - кожному виришувати індивідувально.... можна не користуватися єбунтами, набити морду марку... etc...
бо мовчазне хавання неминуче призводить до ситуації, коли своє право на існування прийдеться відстоювати зі зброєю в руках...

*[ Ніхто крім нас ] *                        //Arch + dwm + SVD