Автор Гілка: Viking 0.9.93  (Прочитано 3508 раз)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Viking 0.9.93
« : 2010-04-16 12:19:29 »
Вікинг (Viking) — це редактор та переглядач даних у координатах ГПС (GPS, Глобальна Позиційна Система) який використовує бібліотеку ҐТК2 (GTK2). Він може завантажувати і показувати карти ОупенСтрітМеп (OpenStreepMap) і Террасервер (Terraserver),  імпортувати та показувати маршрути і пункти поверх них, додавати координатні лінії, створювати нові маршрути і пункти, бачити свою позицію на карті та інше.

Домашня сторінка: http://sourceforge.net/apps/mediawiki/viking/index.php?title=Main_Page .
« Змінено: 2010-04-16 17:56:58 від lvm »
[Fedora Linux]

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Viking 0.9.93
« Відповідей #1 : 2010-04-16 12:21:38 »
Прошу провести атестацію новини.
[Fedora Linux]

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Viking 0.9.93
« Відповідей #2 : 2010-04-16 13:03:25 »
Цитата
Вікинг (Viking) — це редактор та переглядач даних у координатах ГПС (GPS, Глобальна Позиційна Система)
Я б написав, що це вільна програма, яка дозволяє керувати даними з приймача GPS.

Цитата
Він може завантажувати і показувати карти ОупенСтрітМеп (OpenStreepMap) і Террасервер (Terraserver),  імпортувати та показувати дороги і відмітки поверх них, додавати координатні лінії, створювати нові дороги і відмітки, бачити свою позицію на карті та інше.
Він використовує мапи ОупенСтрітМеп (OpenStreepMap) або Террасервер (Terraserver) і дозволяє показувати на них поточне розташування GPS, наносити шляхи прямування та позначки.

track — шлях.
point — позначка.

Цитата
який використовує бібліотеку ҐТК2 (GTK2)
Ну, це акурат не так важливо. Більше важливо, що програма є багатоплатформовою і доступна для всіх POSIX-сумісних ОС, а також Windows.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Viking 0.9.93
« Відповідей #3 : 2010-04-16 13:12:43 »
Як на мене - варто більш детально описати новину, щоб читач точно вирішив - потрібно йому це, чи ні, перед тим як топати за посиланням.
Оте зображення, що зліва, воно, ніби, і не логотип і точно не скріншот - нічого не розбереш.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Viking 0.9.93
« Відповідей #4 : 2010-04-16 15:02:40 »
track — шлях.
point — позначка.
My bad. Трек на дорогу змінив я. А point — пункт радше, ні?
Ну, це акурат не так важливо. Більше важливо, що програма є багатоплатформовою і доступна для всіх POSIX-сумісних ОС, а також Windows.
Я гадаю, що це апріорі. Краще дати посилання на Gtk(коли не знаєш, що це таке та для чого), бо в нас є релігійні фанатики, які мають упередження щодо Qt або Gtk, і взагалі, це простіше.
Як на мене - варто більш детально описати новину, щоб читач точно вирішив - потрібно йому це, чи ні, перед тим як топати за посиланням.
Оте зображення, що зліва, воно, ніби, і не логотип і точно не скріншот - нічого не розбереш.
+багато. Я не розумію, навіщо дивитись на незрозумілий знімок, якщо можна повісити лого(емблему) для асоціативного ряду, а знімки подати окремим посилання, щоб не забивати новину малюнками(бо, насправді, не багатьох це цікавить).

P.S. Непогано було зробити, щоб малюнки зберігались десь локально на сервері, аби не псувався сам зміст через недоступність іншого сервера.
« Змінено: 2010-04-16 15:12:30 від Re. »

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Viking 0.9.93
« Відповідей #5 : 2010-04-16 16:14:59 »
P.S. Непогано було зробити, щоб малюнки зберігались десь локально на сервері, аби не псувався сам зміст через недоступність іншого сервера.

Можна долучити його до повідомлення — але ліньки.
[Fedora Linux]

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Viking 0.9.93
« Відповідей #6 : 2010-04-16 17:37:49 »
Цитата
My bad. Трек на дорогу змінив я. А point — пункт радше, ні?
о, точно. Маршрут і пункт.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Viking 0.9.93
« Відповідей #7 : 2010-04-16 17:59:04 »
Відправив на головну сторінку. Всім дякую за допомогу! [smiley=10.gif]
[Fedora Linux]

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Viking 0.9.93
« Відповідей #8 : 2010-04-16 20:15:26 »
Кому пропустили — виправив.
І також посилання підправив відповідно до рекомендацій, щоб не було довгих посилань.
« Змінено: 2010-04-16 20:15:40 від Re. »

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Viking 0.9.93
« Відповідей #9 : 2010-04-17 00:45:17 »
Кому пропустили — виправив.
І також посилання підправив відповідно до рекомендацій, щоб не було довгих посилань.

Дякую. Я чомусь більше люблю щоб посилання було відразу видно, але хай буде вже так.
[Fedora Linux]

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Viking 0.9.93
« Відповідей #10 : 2010-04-17 01:25:38 »
Кому пропустили — виправив.
І також посилання підправив відповідно до рекомендацій, щоб не було довгих посилань.

Дякую. Я чомусь більше люблю щоб посилання було відразу видно, але хай буде вже так.
я давно пропонував, щоб на головній посилання підкреслювалися завжди і відразу, а не тільки при наведенні мишею. але чомусь ніхто не схотів цього.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Viking 0.9.93
« Відповідей #11 : 2010-04-17 13:55:03 »
Дякую. Я чомусь більше люблю щоб посилання було відразу видно, але хай буде вже так.
я давно пропонував, щоб на головній посилання підкреслювалися завжди і відразу, а не тільки при наведенні мишею. але чомусь ніхто не схотів цього. [/quote]

Я мав на увазі, що заглядати мотати мишкою і очима туди сюди не зручно при читанні. :-)
[Fedora Linux]