Автор Гілка: Дистриб'ютор VariCAD на Україні  (Прочитано 1563 раз)

Відсутній dkorzhevin

  • Новачок
  • *
  • дописів: 12
  • Карма: +0/-0
23 червня 2010 - компанія Лінукс Саппорт отримала офіційний статус дистриб'ютора програмно-інженерного комплексу для GNU/Linux - VariCAD, яких є аналогом таких поширених рішень як: AutoCAD, Arhicad, але на відміну від перерахованих програм - проектувався та відмінно працює в операційній системі GNU/Linux.

Партнерство з відомою чеською компанією - перспективний початок довгострокового плану з надання аналогів спеціалізованих windows програм для GNU/Linux в тих галузях застосування, де на жаль, використання OpenSource додатків з будь-якої причини на даний час не є можливим.

Також ведуться підготовчі роботи для повної локалізації програми та документації на українську та російську мови. Українські користувачі GNU/Linux зможуть купувати VariCAD зі значною знижкою.

http://lsupport.net/news/company-news/252-varicad-for-linux-distribution.html
http://www.varicad.com/en/home/company/distributors/

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Дистриб'ютор VariCAD на Україні
« Відповідей #1 : 2010-07-23 16:24:55 »
Внесу, з вашого дозволу, трішки коректив до оформлення та тексту.  :)

23 липня 2010 компанія Лінукс Саппорт отримала офіційний статус дистриб'ютора програмно-інженерного комплексу для GNU/Linux - VariCAD, яких є аналогом таких поширених рішень як AutoCAD та Arhicad, але, на відміну від них, спроектований та відмінно працює в середовищі операційної системи GNU/Linux.

Партнерство з відомою чеською компанією - перспективний початок довгострокового плану з надання аналогів спеціалізованих Windows програм для GNU/Linux в тих галузях застосування, де, на жаль, використання OpenSource додатків з будь-якої причини на даний час не є можливим.

Також ведуться підготовчі роботи для повної локалізації програми та документації на українську та російську мови. Українські користувачі GNU/Linux зможуть купувати VariCAD зі значною знижкою.

Новина на Linux Support
Список дистриб'юторів на офіційному сайті програми
« Змінено: 2010-07-23 19:16:17 від Piktor »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Дистриб'ютор VariCAD на Україні
« Відповідей #2 : 2010-07-23 16:34:32 »
Одного не розумію - в новині написано 23 червня, на сайті ЛС - 23 июня, тобто червня, але дата стоїть 23.07, а це вже липень. Чому вірити?
Edit:
Написав їм листа з цього приводу.
« Змінено: 2010-07-23 16:45:13 від Piktor »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній dkorzhevin

  • Новачок
  • *
  • дописів: 12
  • Карма: +0/-0
Re: Дистриб'ютор VariCAD на Україні
« Відповідей #3 : 2010-07-23 18:57:47 »
Новину на сайті виправлено. Дата - 23 липня