Автор Гілка: Конкурс на створення назви і логотипу носія  (Прочитано 739 раз)

Відсутній dkorzhevin

  • Новачок
  • *
  • дописів: 12
  • Карма: +0/-0
Компанія «Лінукс Саппорт» звертається за допомогою до Української спільноти користувачів GNU/Linux, для збору пропозицій з назви та логотипу для нового продукту - захищеного флеш-носія, який використовує в своїй основі відкрите програмне забезпечення - True Crypt.

Мета створення даного захищеного носія: популяризація відкритого програмного забезпечення для шифрування даних, як комплексного рішення для українських споживачів, який протиставляється дорогим рішенням зарубіжних компаній та українських компаній, що використовують сумнівні, непрозорі криптоалгоритми, стягуючи невиправдано високу плату за такі пристрої.

Завдання конкурсу: формування назви та логотипу для кінцевого продукту (захищеного флеш-носія) українською, російською та англійською мовами.

Умови: Пропоновані назви повинні бути складені на 3-х мовах, до назв повинен додаватися готовий логотип або його макет.
Увага! Відповідно до письмових домовленостей компанії «Лінукс Саппорт» та авторів ПЗ True Crypt, забороняється використовувати назву "True Crypt" в назві продукту і його логотипі. Всі назви, логотипи та інші пропозиції необхідно надсилати на електронну пошту [b]info@lsupport.net[/b] до 14 грудня 2010 року.

Переможець конкурсу отримає в подарунок готове рішення у вигляді захищеного флеш-накопичувача з безкоштовною доставкою в межах України.

http://lsupport.net/news/company-news/272-contest-for-name-and-logo-for-the-ukrainian-protected-media-uses-public-encryption-technolog.html