Автор Гілка: Ubuntu йде в школи Україні  (Прочитано 7290 раз)

Відсутній ocean

  • Новачок
  • *
  • дописів: 34
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Компанія МУК (http://www.muk.com.ua/) спільно з компанією UALinux (http://ualinux.com/) починає постачання комп'ютерів в школи Україні з передвстановленим Ubuntu DesktopPack (http://ualinux.com/index.php/who-udp) як з найбільш повним і готовим пакетом Ubuntu, що містить освітній ПЗ для шкіл, необхідного учням і викладачам не тільки в сфері освіти, але і в повсякденній роботі, а також ПЗ для управління і контролю навчальним процесом.

Ubuntu DesktopPack також містить безліч іншого програмного забезпечення і документацію яка допоможе знайти відповіді на виникаючі питання в процесі роботи з комп'ютером.

Відсутній gray

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Ubuntu йде в школи Україні
« Відповідей #1 : 2010-11-22 16:05:23 »
мда.... сайт виключно російськомовний....
на скрін-шоті вибору мов - "Український"

Відсутній modeus

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
  • openSUSE 11.4
Re: Ubuntu йде в школи Україні
« Відповідей #2 : 2010-11-22 16:08:01 »
мда.... сайт виключно російськомовний....
на скрін-шоті вибору мов - "Український"
Давно вже це казав. Сором якісь.
Expectavimus lucem... Et esse tenebrae

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Ubuntu йде в школи Україні
« Відповідей #3 : 2010-11-22 21:10:34 »
Дайте нам у коледж.  ;D
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Paul Carroty

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 144
  • Карма: +0/-0
Re: Ubuntu йде в школи Україні
« Відповідей #4 : 2010-11-22 22:54:14 »
Я не палаю любов'ю до ubuntu, та це вже хоч щось.

http://ualinux.com/license/license.html
ПОЛЬЗОВАТЕЛЮ ПРЕДОСТАВЛЯЕТСЯ ПРАВО ИСПОЛЬЗОВАНИЯ UAPACK:
   * ДЛЯ ОЗНАКОМЛЕНИЯ - НЕОГРАНИЧЕННО, ЕСЛИ ЭТО НЕ ПРОТИВОРЕЧИТ НАЦИОНАЛЬНЫМ ЗАКОНАМ СТРАНЫ ПОЛЬЗОВАТЕЛЯ;
   * СОГЛАСНО ЕГО ФУНКЦИОНАЛЬНОГО НАЗНАЧЕНИЯ - ТОЛЬКО НА ПЕРСОНАЛЬНОМ КОМПЬЮТЕРЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЯ С НАЛИЧИЕМ НАКЛЕЙКИ СЕРТИФИКАТОМ ПОДЛИННОСТИ.

Що ці люди роблять в  open source?

Відсутній ocean

  • Новачок
  • *
  • дописів: 34
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Ubuntu йде в школи Україні
« Відповідей #5 : 2010-11-22 23:14:55 »
а где сказано что ОПЕНСОРС - обязані давать НАШАРУ ?

Відсутній oleksa

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 214
  • Карма: +0/-0
Re: Ubuntu йде в школи Україні
« Відповідей #6 : 2010-11-22 23:16:52 »
а где сказано что ОПЕНСОРС - обязані давать НАШАРУ ?

Справа не в шарі, а у етикетках... Це псує філософію вільного софту.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Ubuntu йде в школи Україні
« Відповідей #7 : 2010-11-23 00:14:36 »
а где сказано что ОПЕНСОРС - обязані давать НАШАРУ ?

Во-во. Чому вони не платять мені за мій код, який вони продають?
Цитата
2.      ПОЛЬЗОВАТЕЛЮ ПРЕДОСТАВЛЯЕТСЯ ПРАВО ИСПОЛЬЗОВАНИЯ UAPACK:
   * ДЛЯ ОЗНАКОМЛЕНИЯ - НЕОГРАНИЧЕННО, ЕСЛИ ЭТО НЕ ПРОТИВОРЕЧИТ НАЦИОНАЛЬНЫМ ЗАКОНАМ СТРАНЫ ПОЛЬЗОВАТЕЛЯ;
   * СОГЛАСНО ЕГО ФУНКЦИОНАЛЬНОГО НАЗНАЧЕНИЯ - ТОЛЬКО НА ПЕРСОНАЛЬНОМ КОМПЬЮТЕРЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЯ С НАЛИЧИЕМ НАКЛЕЙКИ СЕРТИФИКАТОМ ПОДЛИННОСТИ.

Це що - мені мої програми на моєму комп’ютері можна використовувати тільки після купівлі цього г-на?
« Змінено: 2010-11-23 00:15:46 від lvm »
[Fedora Linux]

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Ubuntu йде в школи Україні
« Відповідей #8 : 2010-11-23 00:19:07 »
Цитата
про GNU GPL.
    Большинство программ в Ubuntu поставляется по лицензии GNU GPL. Данная лицензия англоязычная и действительна только на языке оригинала. Если перевести текст лицензии на русский/украинский язык и заверить у нотариуса - это будет не официальный перевод и не более. Силу лицензии содержание уже теряет. На любом другом языке отличном от оригинала (т.е. не на английском) - лицензия не действительна, так как Фонд свободного ПО отказывается признать официальным какой-либо перевод лицензии.
http://ru.wikipedia.org/wiki/GNU_General_Public_License
    В государстве все юридические документы должны быть на государственном языке (Российская Федерация - государственный язык русский, Украина - украинский т.д.) Соответственно англоязычная лицензия GNU GPL не будет юридическим документом.  Отсюда следует что все программы по лицензии GNU GPL являются уже вне законна. Соответственно скачанная Ubuntu из интернета, мягко говоря - "вне закона".
    Лицензия GPL будет иметь юридический вес, только в тех странах где на законодательном уровне разрешены документы на английском языке. На данный момент мы не владеем информацией, что например в Украине или России разрешены документы на английском языке.
   Но есть выход. Приобрести коробочную версию. Например, если вы приобретаете коробочный ALT Linux или ASP Linux, они идут с лицензией от производителя. Если вы хотите иметь документы на Ubuntu, читайте ниже.

Цитата
К примеру. Ubuntu предоставляется на скачивание бесплатно - для популяризации. Если бы Ubuntu была платной, не была бы такой популярной. А Canonical в свою очередь ПЛАТИТ разработчикам за ее создание.

Це взагалі якийсь бред.

« Змінено: 2010-11-23 00:22:31 від lvm »
[Fedora Linux]

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Ubuntu йде в школи Україні
« Відповідей #9 : 2010-11-23 00:24:00 »
Я переніс новину у відстійник, тому що компанія якась неадекватна і на неї потрібно подати в суд за порушення авторських прав розробників — нас тут назбирається напевно з пару десятків, чиї ПЗ чи переклади входять в Убунту.
[Fedora Linux]

Відсутній Paul Carroty

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 144
  • Карма: +0/-0
Re: Ubuntu йде в школи Україні
« Відповідей #10 : 2010-11-23 14:21:13 »
Підтримую останні три коментарі. В них є якийсь договір з Canonical, але на те, що вони пишуть про GPL, у мене просто немає слів.