Автор Гілка: Re: Android 4.0-RC1 для ICS-x86  (Прочитано 3817 раз)

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Android 4.0-RC1 для ICS-x86
« : 2012-03-01 17:24:34 »
Що значить працює плавно?

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Android 4.0-RC1 для ICS-x86
« Відповідей #1 : 2012-03-01 23:37:55 »
Що значить працює плавно?
машинний переклад з «runs smoothly». я би переклав просто «працює».

Цитата
Більшість нетбуків можна запустити під Android-x86 з рідною роздільною здатністю.
На більшості нетбуків можна запустити Android-x86 із рідною роздільною здатністю.
але я би написав радше:
— підтримка рідної роздільної здатності на більшості нетбуків.

Цитата
Використання OpenGL для апаратного прискорення графіки з використанням карток Радеон чи Інтел.
та сама помилка, що й вище. корова дає молоко, а не «виробництво молока з використанням корови». отже, «підтримка апаратного прискорення OpenGL на картках Radeon та Intel».

Цитата
відключити його
вимкнути його

Цитата
Підтримка кількох дотиків, вай-фаю, звуку, блютузу, акселерометра і камери.
мені цікаво, чому ви multitouch локалізували, а wi-fi — ні? радше треба навпаки:
— підтримка мультитача, бездротового інтернету, звуку, блютуса, акселерометра і камери.

Цитата
Використання Хрому  для підтримки потокового відтворення.
використання http-стека Хрома для підтримки потокового відео/аудіо.

Цитата
Імітація карти пам’яті за рахунок внутрішньої пам'яті.
як і у випадку решти тексту, я не зрозумів, про що мова, не зазирнувши до оригінала:
Simulate sdcard by internal storage.

зрештою, я і зараз не впевнений, про що мова, але думаю, що йдеться про вбудовану картку SD у пристроях андроїда, на якій він і встановлений (/sdcard). Утім, я не впевнений.

Цитата
Зовнішній накопичувачі і картки пам’яті будуть автоматично встановлені в /mount/ USB на підключення.
га?
зовнішні пристрої (картки пам’яті, флешки тощо) будуть монтуватися в /mount/USB після під’єднання.

Цитата
Текстовий графічний інсталятор
теж нонсенс. йдеться про це, звісно:
https://lh6.googleusercontent.com/-vHZgIrgvEww/SqS5bg9fk7I/AAAAAAAAAF4/QlJEgQYLNf0/s720/InstallChoosePartition.png.jpg

Це графічний інсталятор у текстовому режимі.
« Змінено: 2012-03-01 23:43:22 від noddeat »
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Android 4.0-RC1 для ICS-x86
« Відповідей #2 : 2012-03-02 14:46:47 »
Цитата
Використання OpenGL для апаратного прискорення графіки з використанням карток Радеон чи Інтел.
та сама помилка, що й вище. корова дає молоко, а не «виробництво молока з використанням корови». отже, «підтримка апаратного прискорення OpenGL на картках Radeon та Intel».
Прискорює не OpenGL а апаратура.

Цитата
Цитата
відключити його
вимкнути його
Підсистеми підключають і відключають. Вмикають і вимикають те, що має вимикач.
«Натисніть вимикач щоб вимкнути …».
«Додайте ключик щоб відключити …».

Цитата
Цитата
Підтримка кількох дотиків, вай-фаю, звуку, блютузу, акселерометра і камери.
мені цікаво, чому ви multitouch локалізували, а wi-fi — ні? радше треба навпаки:
— підтримка мультитача, бездротового інтернету, звуку, блютуса, акселерометра і камери.
Якщо вже спікати нормально, то тоді «мултитач». Бездротовий інтернет буває різний. Я в основному використовую EDGE та GPRS.

Цитата
Цитата
Використання Хрому  для підтримки потокового відтворення.
використання http-стека Хрома для підтримки потокового відео/аудіо.
Що таке «http-стека»? Може краще «бібліотек Хрому»?

Решту поправив, дякую.
[Fedora Linux]

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Android 4.0-RC1 для ICS-x86
« Відповідей #3 : 2012-03-03 16:53:48 »
Цитата
Підсистеми підключають і відключають. Вмикають і вимикають те, що має вимикач.
ні. вимикають щось, що може існувати у двох станах: увімкнено (1) та вимкнено (0). вимкнути комп’ютер можна і без вимикача, наприклад, витягнувши батарею або вилку з розетки.

вимикати
Explanatory (Uk-Uk)
II вимик`ати
-аю, -аєш, недок., вимкнути, -ну, -неш, док., перех.
Припиняти дію чого-небудь, перериваючи зв'язок із загальною системою. || Припиняти дію якого-небудь приладу, механізму.

відключати
Explanatory (Uk-Uk)
Роз'єднувати що-небудь, зв'язане з роботою певної системи (газопроводу, водопроводу тощо); виключати.

(хоча я вважаю, що це банальний русизм, і слід вживати слово «від’єднати» замість «відключати».)

нарешті, ось що пише класик:
http://bo.net.ua/pages/yurko/davydovych/#91

Цитата
Прискорює не OpenGL а апаратура.
ну так, а я про що?

Цитата
Якщо вже спікати нормально, то тоді «мултитач». Бездротовий інтернет буває різний. Я в основному використовую EDGE та GPRS.
чого вже тоді не «малтітач»? слово multi — латинського походження (від multus — багато). оскільки в нас є багато слів з цим коренем, і всі вони вимовляються так, як у латині «мульти» (и — від правила дев’ятки), то і новозапозичені слова повинні мати м’яке «ль». отже, мультитач, не «малтітач».

EDGE i GPRS — це мобільний інтернет (який теж можна роздати по wif-fi). під «бездротовим» ми маємо на увазі саме wi-fi (і так само англійською коли кажуть wireless internet, мають на увазі wi-fi). утім, якщо хочете, можете не перекладати.

Цитата
Може краще «бібліотек Хрому»?
так, так краще буде.
« Змінено: 2012-03-03 17:02:10 від noddeat »
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній DalekiyObriy

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1923
  • Карма: +4/-0
Re: Android 4.0-RC1 для ICS-x86
« Відповідей #4 : 2012-03-05 17:07:24 »
Підсистеми підключають і відключають. Вмикають і вимикають те, що має вимикач.
«Натисніть вимикач щоб вимкнути …».
«Додайте ключик щоб відключити …».

ось тут є досить докладно про це
Fedora 35 (x86-64)

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Android 4.0-RC1 для ICS-x86
« Відповідей #5 : 2012-03-06 00:35:43 »
Підсистеми підключають і відключають. Вмикають і вимикають те, що має вимикач.
«Натисніть вимикач щоб вимкнути …».
«Додайте ключик щоб відключити …».

ось тут є досить докладно про це
не дуже компетентна стаття. автор не розрізняє слова «увімкнути/вимкнути» (to turn on/off) та «під’єднати/від’єднати» (to connect/disconnect). Відтак, і в усьому іншому не можна йому довіряти.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Android 4.0-RC1 для ICS-x86
« Відповідей #6 : 2012-03-06 10:56:42 »
Підсистеми підключають і відключають. Вмикають і вимикають те, що має вимикач.
«Натисніть вимикач щоб вимкнути …».
«Додайте ключик щоб відключити …».

ось тут є досить докладно про це

Мене вже трафляють порівняння української з російською. НМД, треба або обгрунтовувати такі речі або тільки власними, українськими, джерелами (типово це виглядає «класик X в джерелі Y вжив Z»), або вже робити огляд вживання слів для кількох мов з однієї групи, а не лише для двох, слабо пов’язаних.
[Fedora Linux]

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Android 4.0-RC1 для ICS-x86
« Відповідей #7 : 2012-03-06 14:40:37 »
Цитата
Мене вже трафляють порівняння української з російською.
найбільша загадка для мене це, чому польське слово trafić набуло в галицькій українській такого негативного змісту, протилежного до оригіналу?

Цитата
НМД, треба або обгрунтовувати такі речі або тільки власними, українськими, джерелами
Словник Грінченка пропонуєте забанити?

Цитата
типово це виглядає «класик X в джерелі Y вжив Z»
на кожного класика, що в джерелі Y вжив Z припадає десяток класиків, що замість Z вжив K. Я можу з посиланням на Франка легітимізувати вживання слів «децизія» чи «опінія». Все-таки мусимо в новинах використовувати літературну мову. А це ніщо інше, як домовленість людей про стандарт мови (як ISO). Ця домовленість прописується в словниках, зокрема в двомовних.

Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Android 4.0-RC1 для ICS-x86
« Відповідей #8 : 2012-03-06 14:41:41 »
до речі, варто вже б опублікувати новину.
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Дмитро Редчук

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 104
  • Карма: +0/-0
Re: Android 4.0-RC1 для ICS-x86
« Відповідей #9 : 2012-03-07 11:20:23 »
використання http-стека Хрома для підтримки потокового відео/аудіо.
Я би залишив слово «відтворення». Можливо, викинув би «підтримку».
«Критика має бути конструктивною. Інакше вона деструктивна» ©
Щось не так? — Зроби так.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: Android 4.0-RC1 для ICS-x86
« Відповідей #10 : 2012-03-07 13:08:54 »
Підправив на головній.

Відсутній DalekiyObriy

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1923
  • Карма: +4/-0
Re: Android 4.0-RC1 для ICS-x86
« Відповідей #11 : 2012-03-15 19:17:21 »
ось тут є досить докладно про це

Мене вже трафляють порівняння української з російською. НМД, треба або обгрунтовувати такі речі або тільки власними, українськими, джерелами (типово це виглядає «класик X в джерелі Y вжив Z»), або вже робити огляд вживання слів для кількох мов з однієї групи, а не лише для двох, слабо пов’язаних.
нічого дивного, якщо врахувати, що ноги більшості помилок в українській мові ростуть саме з російської (як раз випадок включати/вмикати)
Fedora 35 (x86-64)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Android 4.0-RC1 для ICS-x86
« Відповідей #12 : 2012-03-16 13:42:33 »
ось тут є досить докладно про це

Мене вже трафляють порівняння української з російською. НМД, треба або обгрунтовувати такі речі або тільки власними, українськими, джерелами (типово це виглядає «класик X в джерелі Y вжив Z»), або вже робити огляд вживання слів для кількох мов з однієї групи, а не лише для двох, слабо пов’язаних.
нічого дивного, якщо врахувати, що ноги більшості помилок в українській мові ростуть саме з російської (як раз випадок включати/вмикати)

Я власне про це і кажу — я вжив слово „відключити“ у сенсі «відключити підсистему від ядра», що не те саме що «виключити підсистему з ядра» чи «вимкнути систему».
[Fedora Linux]

Відсутній noddeat

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 197
  • Карма: +0/-0
Re: Android 4.0-RC1 для ICS-x86
« Відповідей #13 : 2012-03-16 16:14:47 »
Цитата
Я власне про це і кажу — я вжив слово „відключити“ у сенсі «відключити підсистему від ядра», що не те саме що «виключити підсистему з ядра» чи «вимкнути систему».

те слово, яке ви хотіли вжити, українською мовою звучить як «від’єднати».
Filenames are infinite in length, where infinity is set to to 255 characters. Peter Collinson, "The Unix File System"

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Android 4.0-RC1 для ICS-x86
« Відповідей #14 : 2012-03-17 11:19:51 »
Цитата
Я власне про це і кажу — я вжив слово „відключити“ у сенсі «відключити підсистему від ядра», що не те саме що «виключити підсистему з ядра» чи «вимкнути систему».

те слово, яке ви хотіли вжити, українською мовою звучить як «від’єднати».

Ні, я не збираюся нічого від’єднувати від ядра.
[Fedora Linux]