навчання школярів роботи з якимись програмами, якщо це є прямою і суттєвою по часу задачею викладача, не має права на існування на уроках інформатики. Або принаймні, така практика є притягнутою за вуха і має проводитися у вигляді необов'язкових знять під назвою на зразок "Курс користувача ПК".
Яке визначення терміну "бидло"?
Що порадите, ну й зважати тре що компи є ну дуже різні, від пентіумів й селеронів під 2000 вікнами й до сучасних?
Система Pentium II або Celeron з 128 Мб оперативної пам'яті
Mageia 3 ви можете скористатися будь-яким з основних робочих середовищ: KDE4 SC 4.10.2, GNOME 3.6, XFCE 4.10, LXDE, Razor-Qt, E17.
І що, в школі діткам можна встигнути дати Blender та Synfig? І, врешті, навіщо той древній Turbo Pascal (піратський до того-ж), якщо є Free Pascal, що на шкільному рівні не має різниці з Turbo.
У автора бурна фантазія.Для школи треба LibreOffice Writer, Draw, Impress, можливо Math i Calc. Браузер, растовий редактор і, можливо, якийсь аналог Mathcad або, хоча б, програмку яка малює графіки функцій. І, звісно ж, науковий калькулятор.А для паскаля треба використовувати ПЗ яке використовується в навчальному закладі. Мало хто захоче розбиратись з новим/іншим інтерфейсом.
Онотолій Онтанонович, а ми сьодня будем рубатись в контру? Ну ви поки що підіть ... підготуйтесь до наступного уроку, а ми тут тихенько посидимо, порубаємся...---Ото все що цікавить учнів.