Автор Гілка: Ввімкнення апаратного прискорення в Firefox  (Прочитано 2995 раз)

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Нарешті вдалося його ввімкнути. Довго шукав аж поки на написав у Google firefox hardware acceleration linux. Вирішення знайшов за цим посиланням.

У моєму випадку (і у випадку автора цього поста) потрібно додати у секцію device до xorg.conf наступний рядок:

Option "RenderAccel" "1"
А потім, написавши у адресному рядку about:config, надати опції layers.acceleration.force-enabled логічне значення true.

PS Для того щоб перевірити увімкнене апаратне прискорення чи ні можна набрати в адресному рядку Firefox about:support.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Якщо у xorg.conf не робити змін та просто ввімкнути в браузері підтримку - то апаратне прискорення працюватиме? Наприклад браузер показує "GPU Accelerated Windows: 1/1 OpenGL" в підтримці, хоча увімкнув лише в браузері, конфіг не чіпав..
Є баґи, щойно помітив, скрін в долученні.

На nvidia написано, що до моїх драйверів версії 295.59:
Цитата
Option "RenderAccel" "boolean"

    Enable or disable hardware acceleration of the RENDER extension. Default:
    hardware acceleration of the RENDER extension is enabled.
Тому вирішив, що вмикати те, що ввімкнено немає сенсу.
« Змінено: 2012-08-14 16:32:36 від HetmanNet »
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Цитата
Якщо у xorg.conf не робити змін та просто ввімкнути в браузері підтримку - то апаратне прискорення працюватиме?

Я майже на всі сто відсотків впевений, що коли я перший раз пробував увімкнути апартне прискорення, то воно у Firefox не працювало без тієї опції у xorg.conf  (але я звісно можу помилятися). Я так написав, бо десь після 12:00 я написав
# apt-get update && apt-get dist-upgrade -y
і серед усього іншого оновилися драйвера від NVIDIA. Тепер у них та ж версія що й у вас. Наразі та ж ситуація що й у вас (включно із багом). Також ввімк. чи вимк. опції RenderAccel на Firefox не впливає. У Fedora 17 ситуація аналогічна. От тільки там драйвер версії 304.32. І Firefox 12.0.  Дистрибутив у мну Crunchbang (Debian Wheeze 6.0.5). Firefox 14.0.1

В Xubuntu 11.10 (Firefox 7.0.1) при ввімк.  layers.acceleration.force-enabled разом із прискоренням з’являється й баг. Пробував зі стандартними nouveau, оскільки пропрієтарні довго завантажувати.

Цитата із відповідної теми на форумі ArchLinux:
Цитата
Firefox already does acceleration via xrender. By setting that force-enable to true you're forcing opengl acceleration, however there's a reason it's off by default. It's not ready yet. Chances are high you'll get visual glitches or worse performance than with xrender.
Firefox працює швидше а цей баг — єдина незручність.
« Змінено: 2012-08-17 21:41:31 від xuser13 »
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Ну вперше (десь рік назад, чи менше, вперше з'явилася інформація про апаратне прискорення в Firefox, то було ще на Mandriva) коли пробував вмикати апаратне прискорення, то мав те саме, що і цього разу (вже на Fedora). Майже нічого не змінилося з часом, той самий глюк. Думав може роблю щось не те..
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..