Автор Гілка: Lorem ipsum -генератор у Bash  (Прочитано 3023 раз)

Відсутній tech

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 586
  • Карма: +1/-0
  • Гигик
Шукав просте знаряддя для генерування "lorem ipsum". Простого не знайшов, тому зліпив собі lipsum.sh (у додатку). Може комусь знадобиться.

Файл словничка можете перенести собі в інше місце, але підправте змінну $dict  у такому разі.
« Змінено: 2012-11-06 22:15:17 від tech »

Відсутній tivasyk

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 156
  • Карма: +0/-0
Re: Lorem ipsum -генератор у Bash
« Відповідей #1 : 2012-11-13 21:35:55 »
працює. от лишень не можу зрозуміти, чим воно краще (для більшости реальних застосувань) за кириличну «рибу»? і в чім така вже необхідність генерувати її щоразу зі словника, якщо можна ctrl+c/ctrl+v з якоїсь «заначки»? ну але то я прискіпуюся, не зважайте.

а про «рибу», до речі, дуже добре свого часу щось там казав тёма™… і хоч він став хіба що не символом засранця в рунетах, але сказав, зараза, правильно =)
« Змінено: 2012-11-13 21:39:14 від tivasyk »
«it’s quite easy if you don’t know how» (c) douglas adams

Відсутній tech

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 586
  • Карма: +1/-0
  • Гигик
Re: Lorem ipsum -генератор у Bash
« Відповідей #2 : 2012-11-14 03:53:49 »
Привіт. Дякую за статтю про "рибу" :) Мій скриптик зручний для виклику з Vim, яким переважно користуюся.

:!lipsum -s 4 -p 5

Він цікавий тим, що дозволив трохи погратися з випадковостеми у Bash. (Проте його можна ще доточувати. Так число речень теж може бути випадковим у певному діапазоні.)

Відсутній tivasyk

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 156
  • Карма: +0/-0
Re: Lorem ipsum -генератор у Bash
« Відповідей #3 : 2012-11-14 11:17:26 »
Він цікавий тим, що дозволив трохи погратися з випадковостеми у Bash. (Проте його можна ще доточувати. Так число речень теж може бути випадковим у певному діапазоні.)
як приклад bash’ування оцінив (я ламер у цій справі), зберіг собі для вивчення =)
«it’s quite easy if you don’t know how» (c) douglas adams