Автор Гілка: Анімаційні шпалери в КДЕ 4.9.90 (КДЕ 4.10 бета2)  (Прочитано 4041 раз)

Відсутній Khariton

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
З'явилася можливість використовувати анімаційні шпалери в КДЕ4 написані на QT Quick.
Працює доволі швидко, але...
Як завжди в наборі такі варіанти шпалер, що їх ніхто на десктоп не встановить.
В пакунках дистрибутиву присутні три приклади, проте їх анімаційними шпалерами важко назвати. По своїй суті - один і той же скрипт по зміні фонового кольору.
Проте вони стали у нагоді як приклад, яким можна зробити власні шпалери, на свій смак, якщо є час та натхнення...
В нижчевказаному відео є 2 анімаційні об'єкти : прапор та УкроТукс, що мигає оком один раз в 10 сек.
http://www.youtube.com/watch?v=SbnNn-xKRoA&feature=player_embedded

Даний приклад дає затримку на рівні 2% від завантаженості процесора при статичній картинці.
Так що дуже непогано.

Як почати діяти?
0. Встановити KDE 4.9.90 з https://launchpad.net/~kubuntu-ppa/+archive/beta . Потім встановити  plasma-wallpapers-addons якщо його у вас немає.
1. Якщо анім. шпалери встановлено, то вони містяться тут: /usr/share/kde4/apps/plasma/wallpapers . Можете зробити собі копію одної з них під власною назвою. Відповідно всередині, всюди, де ця назва теки згадується - замінити її на свою назву.
2. В оригінальних прикладах використовуються svgz малюнки для фону, що дуже зручно для різних розмірів екрану.
3. Найпростіше створити декілька кадрів у Gimp (невеликих, наприклад, розміру прапору) в png та організувати вивід їх з певними затримками в певну частину екрану. Фоном можна використовувати як svgz так і растр (що не практично для різних розмірів екрану). В моєму прикладі використовується статичний фон та 2 невеликих динамічних об"єкти кожен з своїм таймером. Таймерів можна робити більше одного, так що все добре.
4. Далі лише ваші фантазії та знання QT Quick...

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Це, радше, "Поради та рецепти", як на мене.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Khariton

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
десь так, але я не знайшов місця куди б його притулити, тому якщо модератор захоче може перенести в іншу гілку...

M.: переніс.
« Змінено: 2012-12-12 23:25:17 від Re. »