Автор Гілка: "Libro Office" розшарений документ робить read-only  (Прочитано 2982 раз)

Відсутній Pantera_h3

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
От власне така проблема.. Я не знаю які налаштування поміняти у цьому "Офісі", але як тільки-но я проредагую розшарений документ проекту, то для усіх інших користувачів він стає рідонлі. Підкажіть, будь ласка :)
« Змінено: 2011-12-14 23:28:00 від Pantera_h3 »

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
chmod?

Відсутній Pantera_h3

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
до чого там chmod? документ лежить на сервері, до нього мають мати доступ одночасно певна кількість користувачів. Після того,як я його відкрию, редагую і збережу - він рід-онлі. Питання не в тому,як його потім зробити шаред,а як зробити так, щоб він не міняв пермішенів після редагування Лібро Офісом?

idontremember

  • Гість
ха, та можливо потрібно у Самбі змінити значення umask або щось з forceuser (точно не можу згадати цей параметр) зробити.
---
Я не знаю які налаштування поміняти у цьому "Офісі", але як тільки-но я проредагую розшарений документ проекту, то для усіх інших користувачів він стає рідонлі.

а-а-а, стоп. То він і для вас readOnly ? після ВАШОГО редагування і збереження? чи тільки для всіх інших користувачів?, окрім вас.
« Змінено: 2011-12-15 01:32:52 від idontremember »

Відсутній Pantera_h3

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
нуу.. ситуція така, що у нас сервер з незрозуміло з якою ОС, але з цим документом працюють юзери Вінди, Мака і, власне, Лінукса. а саме OpenSUSE 11.3 s 11.4, Fedora 13.14.15 i Ubuntu 10.10, 11.04 i 11.10. Здається, Убунти не міняють пермішенів, а от Федори і Сьюс - цілком реально, але мені дуже складно відслідкувати під якою саме системою це сталось :( Переважно, це замічає хтось з співробітників, який не може більше редаговувати файл. я знаю, що описала усе дуже туманно і неясно,але я просто думала, що з таколю ситуацією не лише я стикалась і надіялась, що все дуже просто виправити :))

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
була така проблема порадили вирішити так - це мабуть тому що спільно редагувати документ не можна

Відсутній terminataaar

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 61
  • Карма: +0/-0
  • i'm programmmer )))
може запізно, але вчора сам з подібним зустрівся )))

мені допомогло тицнюти в панелі кнопочку "Edit" ^_^

П.С. певно розробники порахували, що READ-ONLY режим повинен бути стандартно ))) чому??? я не знаю )))
Цяй + мп3 + код = хоросьо )))