Автор Гілка: Порадьте дистрибутив Linux  (Прочитано 11481 раз)

Відсутній Paul Carroty

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 144
  • Карма: +0/-0
Re: Порадьте дистрибутив Linux
« Відповідей #15 : 2012-10-28 14:56:55 »
Цитата
на фірмі 8 компів
Цитата
всі убунти
Всьо з тобою ясно.
 
Цитата
наприклад диспетчеру з бухом і менеджером - швидкість і простота - Лубунта, директору спецеффекти - Кубунта, мені - щось середнє - Убунта (гном), сервер - Убунту-сервер)
Всі вже зрозуміли, може досить повторювати це африканське слово?

Щодо вибору дистрибутива, вважаю, що давати поради річ невдячна, вартує самому спробувати кілька топових дистрибутивів.

Цитата
Якщо ви оберете убунту для початку знайомства зі всесвітом Вільного ПЗ, то ви ризикуєте залишитись на рівні віндового користувача (на рівні обізйани)- еволюція омине вас. Ви не зможете поглиблено дізнатись що таке Лінукс-світ. Убунту не вчить думати**.
Все правильно. Якщо ви любитель бездумно лупити по клавішах, кращого дистрибутиву не знайти.

Відсутній serhij

  • Новачок
  • *
  • дописів: 12
  • Карма: +0/-0
Re: Порадьте дистрибутив Linux
« Відповідей #16 : 2012-10-28 15:54:44 »
Не можу ще раз не подякувати всім за поради. Не очікував настільки жвавого обговорення. :-) Все-таки для початку схиляюсь до Убунту. В майбутньому планую обов"язково спробувати і інші дистрибутиви. Вже скачав кілька книг - читаю теорію. Поки не маю часу поставити Убунуту на свій копм - напевно перед цим слід зробити копію всіх даних, а документів в мене там трохи є, отже копіювати довго... Відчуваю себе зобов"язаним перед товариством після встановлення написати про свої враження. І чомусь думаю що питань в мене буде ще немало.

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
Re: Порадьте дистрибутив Linux
« Відповідей #17 : 2012-10-28 20:54:30 »
Раніше радили першим дистрибутивом Mandrake (Mandriva) спробувати. Тепер радять Ubuntu… Нда. Ось тільки Mandriva була більш подібна до інших дистрибутивів, а в Убунту є купа специфіки… Хоча чому би не порадити http://www.mageia.org/uk/ ?

А взагалі то, як на мене, не стільки важливий дистрибутив, скільки робоче середовище.
Linux. The future is open.

Відсутній terminataaar

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 61
  • Карма: +0/-0
  • i'm programmmer )))
Re: Порадьте дистрибутив Linux
« Відповідей #18 : 2012-10-29 07:33:20 »
Поки не маю часу поставити Убунуту на свій копм - напевно перед цим слід зробити копію всіх даних, а документів в мене там трохи є, отже копіювати довго...
якщо є бажання спробувати нову ОС, а стару ще не готові вбивати  то є вихід - віртуалізація. Наприклад, я користуюся http://ru.wikipedia.org/wiki/VirtualBox - ом... доречі - таким чином беззатратно (лише вільне місце на жорсткому диску)  можна спробувати декілька різних дистрибутивів... спробуйте )))
Цяй + мп3 + код = хоросьо )))