Ну, не такі вже й дурниці. Хоча... Пробували зробити встановлення з мережі. Поки відмовилися, бо підготовка всього цього барахла до встановлення з мережі дуже вже таки марудна справа, дуже багато ручної роботи з неочевидними речами і проблеми вилазять у зовсім несподіваних місцях. Не знаю, може то у мене руки криві, але побороти "родові травми" (особисто я інакше цю "особливість" драйверів для мережі назвати не можу) WinXP, Vista, Win7 і Win8 мені повністю не вдалося. Win10 не пробував. Проблема у необхідних драйверах для мережі. Завантаження з PXE доходить до моменту передачі керування ядру Windows, після чого все зупиняється на більшості випробуваних машин (при тому, що Linux на ці машини ставиться по мережі без проблем). Windows не бачить мережу, і, відповідно, вантажитися далі не може. Поставлена ж з диска Windows працює з мережею без проблем на цих машинах. Ну і на нових машинах з UEFI теж є деякі проблеми з PXE.
Для підготовки необхідних файлів системи використовували AIK, офіційну інструкцію Microsoft з technet і купу неофіційних матеріалів з інтернету.
В принципі, якщо (зоо)парк машин не надто різношерстний, то можна інтегрувати такий пакет драйверів, щоб завантаження працювало. Але у нас в університеті такий зоопарк, що нічого з цього не вийшло - тут або тримати цей сервер заради <10% машин і гадати, запуститься чи доведеться з флешки/usb cd ставити, або тримати окремі сервери для кожного класу, але тоді простіше (та й швидше) зробити образ встановленої системи і розгортати його на машини класу за необхідності.
Зараз через PXE використовуємо "реанімаційну флешку" (різні утиліти на базі Linux або які можна запустити із floppy- чи iso-образу, закинутого в ОЗП) і для встановлення Linux.
Щодо запуску робочої системи з мережі, спробуйте поколупатися у ADK (Assessment and Deployment kit), може знайдете щось корисне. Проте, це не знімає проблему драйверів.