Автор Гілка: Умовне форматування в ЛОКалк  (Прочитано 8991 раз)

idontremember

  • Гість
Наскільки я зрозумів то "Умовне форматування" в ЛОКальк майже є?

Ось що в мсйоксєлях



а в ЛО покажу після перезавантаження.

---
Я ддуужжее довгий час  сидів тільки на 2003 офісі. І ще з 2003 року створив свої панелі інструментів. За 10 років звик шо аж ппц! А от з 2010 офісом не дуже мені працюється. У мене навіть зараз у вінді є 2003 офіс.

ага... про панельки: вони являються прототипом того, що зараз в 2010 офісі. Мені тоді (в 2003 р) було не зручно повзати по меню. Так я і створив шаблон для word та лист для excel. Я десь (?) бережно зберігаю ті шаблони.

idontremember

  • Гість
Re: Умовне форматування в ЛОКалк
« Відповідей #1 : 2013-11-12 02:11:35 »
Ось воно.



Потрібно щоб клітинка була зеленою, якщо сума в ній рівна або менша 0. Але в ЛОКалк є тільки невиличкий список форматувань. Той список мене не влаштовує.

Як можна (і чи взагалі можна?) змінювати розмір, колі шрифту, колір клітинки в залежності від значення в ній?

Цей документ імпортовано з мсофісу та збережено в рідному ЛОформатті.
---
ДОписую: Або потрібно якось створювати свої стилі, щоб потім застосувати їх як "умовне форматування". Я думаю якщо створити свій стиль то він повинен  зявитися в тому списку стилів.(?)
---
Ще раз дописую: вже вирішив.  [smiley=angry2.gif]. Там трішки вище є "Створити стиль" або натиснути f11 і створити стиль(стилі) і потім вони будуть присутні у тому списку.



Для прикладу я створив стиль "123" (щоб показати вам! і самому побачити що воно дійсно працює так як треба): жирний жовтий шрифт з тіню на сірому фоні клітинки. Умова форматування - значення більще 0.

---
Все є, все працює. До того ж експорт доків із мсофісу здійснюється безболісно, із збереженням формул та форматів! Чудова нагода взагалі не використовувати мспродукти.  8-)

---
То я не додивився, та й підняв паніку.

Ось тут створюються стилі

Даний діалог схожий на мсофісний, але краще.
---
У мене все - [size=9]буду чекати коли поіксованого root знову почнуть обзивати... за те що "сам с собой вєду бєсєду я."[/size]
« Змінено: 2013-11-12 02:56:57 від idontremember »