Автор Гілка: Groupware  (Прочитано 8484 раз)

Відсутній scorry

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
Groupware
« : 2014-09-23 15:19:34 »
Добридень, шановні.

Хтось може порадити (недо)groupware, щоб по споживчих рисах схожим було на гуглопошту або яндекс-пошту для доменів? Спільної роботи в організації наразі майже немає, але її можливість в пакеті — календар власний та загального користування, адресна книжка, розклад тощо — не була б зайвою. Цікавить в першу чергу думка тих, хто встановлював і користувався.

Планується перебазування на власні потужності з вищезгаданих сервісів. Потреби нагальні: пошта, файлосховище, впевнена робота з UTF-8, обов'язково — мобільні поштові клієнти на андроіді та яблодівайсах.
Потреби: опенсорс, веб-пошта, imap-пошта, адресна книжка, календар, файлосховище.

Базові потреби, звичайно, можна вирішити з поштовим сервером і мордою на roundcube. Файли можна шарити за допомогою оунклауду чи пайдіо. На андроіді мені сподобався клієнт К-9. Але я не дуже уявляю, як це зв'язати разом: чи вистачить мені плагінів до раундкуба, чи є вони в наявності, як виглядає робота з адресною книжкою та календарем і таке інше. Може, компонентний підхід не дуже доречний, чи я даремно шукаю щось велике, а треба просто збудувати систему й потихеньку нарощувати її функціональність?

Отаке невпорядковане. Радьте, будь ласка.
« Змінено: 2014-09-23 15:20:08 від scorry »

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Groupware
« Відповідей #1 : 2014-09-23 18:40:11 »
Для гуглопошти потрібні гроші... Власне з безкоштовного можу рекомендувати яндекс - але як тимчасову міру, правда користувався я ним лише для "безлімітної пошти", а власні потужності - то власний сервер?

Якщо наразі лише пошта та файло - прошу озвучити місткість в гігабайтах - тоді буде сенс щось радити
« Змінено: 2014-09-23 18:41:48 від djalin »

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Groupware
« Відповідей #2 : 2014-09-23 18:46:30 »
Власне - якщо брати власний сервер

Цитата
Aglaea XXL: @59eur
3x3,50GHz Xeon \ 15GB ECC RAM \ 300GB HDD \ 7TB BW

Aglaea XL: @49eur
3x3,50GHz Xeon \ 12GB ECC RAM \ 250GB HDD \ 5TB BW

Aglaea L: @44eur
2x3,50GHz Xeon \ 10GB ECC RAM \ 200GB HDD \ 5TB BW

Aglaea M: @39eur
2x3,50GHz Xeon \ 8GB ECC RAM \ 160GB HDD \ 4TB BW

Aglaea S: @33eur
2x3,50GHz Xeon \ 6GB ECC RAM \ 120GB HDD \ 3TB BW

То ownCloud - те що вам треба - є все вищеназване, як його налаштовувати є гарна стаття на хабрі

Власне сервер можна взяти й дешевше

Цитата

26.9€
» AMD Athlon 64 3700+
» 2GB RAM
» HDD:
2×320 GB

Буквально тільки що (так звучить як з випуску новин, але правда) знайшов ще одну статтю на хабрі про оунклауд - там є ще більше :)
« Змінено: 2014-09-23 19:38:56 від djalin »

Відсутній scorry

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
Re: Groupware
« Відповідей #3 : 2014-09-24 10:27:46 »
Для гуглопошти потрібні гроші... Власне з безкоштовного можу рекомендувати яндекс - але як тимчасову міру, правда користувався я ним лише для "безлімітної пошти", а власні потужності - то власний сервер?

Якщо наразі лише пошта та файло - прошу озвучити місткість в гігабайтах - тоді буде сенс щось радити
В тому й справа, що завдання стоїть перейти на приватні сервери. Та ж сама яндекс-пошта усіма рисами задовольняє, окрім: а) приватності; б) усілякими можливими негараздами.
Власні потужності — так, власний сервер.
Місткість зараз — пошта й файли — десь під 40 ГБ і зростає.

Відсутній scorry

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
Re: Groupware
« Відповідей #4 : 2014-09-24 10:53:19 »
Буквально тільки що (так звучить як з випуску новин, але правда) знайшов ще одну статтю на хабрі про оунклауд - там є ще більше :)
Так, дякую, теж вже знайшов. Я покинув ownCloud на п'ятій версії, бо втомився боротися з гальмами й глюкодромом. Мабуть, треба спробувати ще раз.