Автор Гілка: Ліцензії на Ubuntu  (Прочитано 10305 раз)

Відсутній guser

  • Новачок
  • *
  • дописів: 1
  • Карма: +0/-0
Ліцензії на Ubuntu
« : 2015-07-03 14:08:51 »
Доброго дня шановні! Поясніть деякі моменти роботи та ліцензії. Чи потрібна ліцензія на те щоб використовувати убутну в офісі? Якщо потрібна то яка?
І чи потрібно купувати ліцензію на ПЗ яке працює в віртуальній машині? Наприклад якщо я буду працювати на убунті але деякі програми потрібі і там буде віруалка з віндовсом  - чи потрібна на нього ліцензія ? Дякую!

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Ліцензії на Ubuntu
« Відповідей #1 : 2015-07-04 12:35:19 »
ліцензія на лінукс, теоретично, потрібна лише на платні дистри. Проте спеціально для "хлопчиків по виклику" така річ продавалась.

Ліцензія на ПЗ на віртуалці залежить від базової ліцензії, але загалом якщо програма платна то так - потрібна.

Відсутній xikoge

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
Re: Ліцензії на Ubuntu
« Відповідей #2 : 2015-07-07 16:48:11 »
ліцензія на лінукс, теоретично, потрібна лише на платні дистри. Проте спеціально для "хлопчиків по виклику" така річ продавалась.

Ліцензія на ПЗ на віртуалці залежить від базової ліцензії, але загалом якщо програма платна то так - потрібна.
Вибачте що встрягаю.... Теоретично - то має вона бути, чи ні ? Якщо хтось перевірить це ж не злочин що ліцензції немає, ну маю на увазі документів.... Адже ліцензія і не потрібна по суті - чи знають це перевіряючі органи?
« Змінено: 2015-07-07 16:48:41 від xikoge »

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Ліцензії на Ubuntu
« Відповідей #3 : 2015-07-10 23:02:59 »
Ніц певного не скажу, бо законодавчо не визнано що ПО може бути безкоштовний, принаймні наскільки я знаю. З іншого боку зазвичай перевіряючі тямлять що то таке лінукс і не чіпають, хіба буде дуже тупий або замовна перевірка.