Автор Гілка: LaTeX, нерівні відступи з \\  (Прочитано 111272 раз)

Дар'я

  • Гість
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, як зробити так, щоб були переноси сторки до та післе equation? Якщо використовувати “ \\ ” чомусь отступи виглядаюсть нерівними.

М.: Частину обговорення винесено в окремо гілку, бо вона не стосується класів LaTeX для дисертації та автореферату (на мій погляд).
« Змінено: 2016-04-09 11:15:20 від ombaranovskyi »

Відсутній Олександр Барановський

  • Модератор дошки
  • Графоман
  • *****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Re: LaTeX, нерівні відступи з \\
« Відповідей #1 : 2016-02-14 11:40:13 »
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, як зробити так, щоб були переноси сторки до та післе equation? Якщо використовувати “ \\ ” чомусь отступи виглядаюсть нерівними.
Добрий день!

Здається, що Ви робите щось нестандартне. Бо для звичайного використання LaTeX потреба розривати рядки вручну не виникає майже ніколи. Тому я не можу навіть уявити, які саме відступи виглядають нерівними.

1. Можете розповісти детальніше, що Ви робите і в чому полягає проблема (тобто що Ви хотіли би отримати і що виходить насправді)?

2. Така проблема виникає з будь-яким класом документа чи тільки з якимось конкретним (наприклад, vakthesis, якщо вже Ви в цю гілку написали)?
« Змінено: 2016-04-09 11:08:40 від ombaranovskyi »
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній Олександр Барановський

  • Модератор дошки
  • Графоман
  • *****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Re: LaTeX, нерівні відступи з \\
« Відповідей #2 : 2016-02-17 13:58:57 »
Залишок гілки відрізано, тепер він тут (BibTeX-стилі gost: лапки замість тире в англомовних джерелах).
« Змінено: 2016-04-09 11:11:17 від ombaranovskyi »
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»