Автор Гілка: Гуп при завантаженні  (Прочитано 12610 раз)

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Гуп при завантаженні
« Відповідей #30 : 2007-01-18 13:53:23 »
Ясно, гараж - одним словом ;) Цікаво, а чіпів не продають, щоб самому материнку спаяти  ;D
Тоді краще з самого початку - йдете на пляж, набираєте відро піску...  8-)

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Гуп при завантаженні
« Відповідей #31 : 2007-01-18 15:43:59 »
Уявляю, як почну в решті - решт інсталювати пляжного лінукса  ;)
А як що до вінчестера? Я так розумію тепер є сенс брати лише SATA бо IDE вже нема...
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Praporshic

  • Гість
Re: Гуп при завантаженні
« Відповідей #32 : 2007-01-18 15:53:35 »
Чому ж немає, є. Навіть по 300 ГБ. Але швидкість у них десь у двічи - тричи нижча ніжу SATA2

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Гуп при завантаженні
« Відповідей #33 : 2007-01-18 17:23:17 »
Якщо в характеристиках нових материнок, як правило, пишуть: Supports NVIDIA SATA 3Gb/s and RAID 0,1,0+1,5 function
То, я так розумію - купувати IDE вінчестер це - просто  ;D
До речі, ATA - IDE-подібний інтерфейс, чи що?
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Praporshic

  • Гість
Re: Гуп при завантаженні
« Відповідей #34 : 2007-01-18 17:55:25 »
ATA -AT Attachment. Розширення АТ. Фактично - те саме що і IDE:
http://uk.wikipedia.org/wiki/ATA

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Гуп при завантаженні
« Відповідей #35 : 2007-01-22 13:12:24 »
Скоро постане питання - як правильно підібрати операційну систему (перед тим порекомендуйте оптимально ціна/швидкість процесора та пам'ять ;)  думаю вибір SEMPRON 2800 /AM2  замість Athlon 64 3000+ AM2 - розумний вибір ціна :  290/447).  
 
Як не прогадати, щоб взяти 64 - розрядного лінукса Mandriva -2007 підійде?
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній PAL

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 317
  • Карма: +0/-0
  • Just linux admin
Re: Гуп при завантаженні
« Відповідей #36 : 2007-01-22 13:34:35 »
Скоро постане питання - як правильно підібрати операційну систему (перед тим порекомендуйте оптимально ціна/швидкість процесора та пам'ять ;)  думаю вибір SEMPRON 2800 /AM2  замість Athlon 64 3000+ AM2 - розумний вибір ціна :  290/447).  
 
Як не прогадати, щоб взяти 64 - розрядного лінукса Mandriva -2007 підійде?

1) семптрона я б не рекомендував. Чи то мені так не щастить, чи то вбудований кеш таки замалий, але суб'єктивно семптрон ДУЖЕ тормозних проц, на рівні старих атлонів, якщо не нижче. Можливо, на даний момент навіть має сенс подивитися у сторону Інтела (на жаль, ціни по регіонам та у Києві дуже різняться, тому треба самостійно вивчати прайси й підбирати). 64біт процесори у Інтела також вже є.

2) 64розрядна платформа, на жаль, зразу ж накладе обмеження на софт. Бо навіть у OSS не усе нормально збирається й працює... У кращому випадку - працюватиме у емульованому середовищі (lib32)


Praporshic

  • Гість
Re: Гуп при завантаженні
« Відповідей #37 : 2007-01-22 14:19:35 »
1) семптрона я б не рекомендував. Чи то мені так не щастить, чи то вбудований кеш таки замалий, але суб'єктивно семптрон ДУЖЕ тормозних проц, на рівні старих атлонів, якщо не нижче. Можливо, на даний момент навіть має сенс подивитися у сторону Інтела (на жаль, ціни по регіонам та у Києві дуже різняться, тому треба самостійно вивчати прайси й підбирати). 64біт процесори у Інтела також вже є.

2) 64розрядна платформа, на жаль, зразу ж накладе обмеження на софт. Бо навіть у OSS не усе нормально збирається й працює... У кращому випадку - працюватиме у емульованому середовищі (lib32)
1) Чи то мені так щастить, чи може я з ними працювати не вмію, але мені краще семпрон замість інтела....
2) Сказати що накладає обмеження - не сказати нічого. Хоча мені вдома вдається обходитись без 32-бітного ПЗ. Хіба що flash не працює та wmv/realaudio не програється.

Стосовно того атлона, даю 100% гарантію що він здебільшого працюватиме з частотою 1 ГГц та завдяки тому матиме досить низьку температуру. Про семпрон мені мало що відомо.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Гуп при завантаженні
« Відповідей #38 : 2007-01-23 14:23:46 »
Поради щодо проца - марні - вжекупив Семпрона 2800   :P  В бік інтелу дивитись - теж нереально (вони не випускають проців під АМ2  ;)  ) На мою думку 64 розрядна оператвка мусить витягнути з 64 розрядного проца більше ніж 32 розрядна. А перекомпіляція програм мусить повирішувати пробдеми розрядної сумісності...
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Praporshic

  • Гість
Re: Гуп при завантаженні
« Відповідей #39 : 2007-01-23 15:13:23 »
Усіх проблем перекомпіляцією не вирішити. Неодмінно буде щось, що неможливо зібрати під 64 біта.

Відсутній 235

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 238
  • Карма: +0/-0
Re: Гуп при завантаженні
« Відповідей #40 : 2007-01-23 19:04:46 »
Усіх проблем перекомпіляцією не вирішити. Неодмінно буде щось, що неможливо зібрати під 64 біта.
не думаю, що це когось повинно розчаровувати, оскільки все можна запустити в 32х бітному режимі. Починаючи від обгорток, що стартують 32х бітні додатки на зразок флешплеєра до встановлення 32х бітних лібів.
Олександр Приймак |  Google Web Toolkit

Praporshic

  • Гість
Re: Гуп при завантаженні
« Відповідей #41 : 2007-01-23 19:21:58 »
Власне, це я і мав на увазі. Бавитись з подібними речами доведеться.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Гуп монітора
« Відповідей #42 : 2007-01-26 13:05:30 »
А тепер нова проблема: монітор був упав і в нього явно щось відійшло, бо швидко став намагнічуватись і спотворювати зображення: частини зображення притякуються до білих областей - соваю по екрану  біле віконце терміналу, а до нього значки притягуються...

Мже хто знає як правильно розібрати монітора, бо я відкручую 2 болти знизу, а кришка ніяк не знімається...
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Praporshic

  • Гість
Re: Гуп при завантаженні
« Відповідей #43 : 2007-01-26 13:36:13 »
Я б туди не ліз. Краще віднести до сервісу, там краще зроблять. Та (швидше за все) дешевше буде ;)

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Гуп при завантаженні
« Відповідей #44 : 2007-01-26 14:02:13 »
Хе. Він впав коли я ніс його додому - тепер ще й до сервісу нести  ;) - краще на місці.
То як же зняти ту кришку?
В мене ще є варіант : не звертати уваги на його фокуси - якість кольорів передається нормально.

До речі, де там в біосі обмежувати відеокарті пам'ять : 128 мб - жирно буде.
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.