Автор Гілка: nvidia geforce2 -- проблема швидкості  (Прочитано 2019 раз)

Відсутній tivasyk

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 156
  • Карма: +0/-0
єсть проблемка: в тривимірних іграх періодично підгальмовує графіка -- хвилину машина видає нормальний (візуально) фреймрейт, потім на секунду-дві -- слайдшоу. спостерігалося в sauerbraten і planet pinguin racer, у вікні та на весь екран, з розміром картинки 640х та 1240х...

драйвер поставив на днях найактуальніший від nvidia з підтримкою legacy-чіпсетів... що може бути? де почитати/покрутити?

вихідні умови
машинка: amd athlon 1 ггц, озу 640 мб, своп окремим розділом
відео: nvidia geforce 2 pro (32 мб)
система: suse linux 10.1 (практично без додаткових налаштувань)
драйвери: nvidia-linux-x86-1.0-7184
прокладка (між пк та стільцем): початківець у linux'ах (4 міс)
« Змінено: 2007-02-01 15:53:44 від tivasyk »
«it’s quite easy if you don’t know how» (c) douglas adams

Відсутній tivasyk

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 156
  • Карма: +0/-0
Re: nvidia geforce2 -- проблема швидкості
« Відповідей #1 : 2007-02-02 23:41:11 »
єсть проблемка: в тривимірних іграх періодично підгальмовує графіка...
апдейт. спостерігаю, що справа, можливо, не в налаштуваннях графічної карти (хоча хто зна...) спостерігалося не лише в графічних іграх. запустив gnome замість kde -- те саме (щоправда, це suse 10.x, тож наймовірніше, тут і з gnome'ом щось від kde стартує, мені важко сказати): кожні 30 секунд завантаження процесора підскакує до 50-60% на долю секунди, далі знову на 30 секунд все гараз. врешті-решт подивився перелік процесів (скріншот) -- єдине, що привернуло увагу, то це beagle. спробував відключити -- одразу наче не допомогло, але... через якийсь час (15-20 хвилин) ці піки завантаження "розсмокталися", тест у sauerbraten дав позитивні результати (вдалося побігати). гхм... от я й думаю -- то це був beagle?
«it’s quite easy if you don’t know how» (c) douglas adams

Відсутній MoD

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 161
  • Карма: +0/-0
Re: nvidia geforce2 -- проблема швидкості
« Відповідей #2 : 2007-02-04 19:12:33 »
Індексування файлової системи для швидкого пошуку може дуже сильно навантажувати систему. Beagle - це саме таке приладдя. Я індексую за допомогою slocate і ставлю цей процес на пізню ніч:) Вимкніть, якщо воно вам непотрібне, або перенесіть індексування на інший час. Я колись грався із SuSE, щоправда 10.2, та мені це також не сподобалось, особливо при тому, що я взагалі не хотів beagle встановлювати... та воно мабуть як залежність чогось пішло.

Відсутній tivasyk

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 156
  • Карма: +0/-0
Re: nvidia geforce2 -- проблема швидкості
« Відповідей #3 : 2007-02-04 22:53:18 »
Вимкніть, якщо воно вам непотрібне, або перенесіть індексування на інший час.
так і єсть, це був beagle -- виключив автозавантаження, виключив (про всяк випадок) індексацію, зараз все працює як слід. добре, що не якась засада з налаштуванням драйверів =)
«it’s quite easy if you don’t know how» (c) douglas adams