Автор Гілка: Відео Intel G915/li  (Прочитано 2188 раз)

Відсутній vanessa

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 468
  • Карма: +0/-0
Відео Intel G915/li
« : 2007-03-21 17:56:00 »
Скачав з сайта інтел драйвера відео для 915G не можу вастановити :( Він намагається їхч компілювати в папці /lib/modules/2.6.8-3/build але в мене немає в папці з модулями папки build

Дистрибутив Debian 3.1 r5 , сирців ядра не ставив.

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Re: Відео Intel G915/li
« Відповідей #1 : 2007-03-21 18:08:28 »
...сирців ядра не ставив.
В правильному напрямку мислите, товаришу. :)
Поставте, може тоді build з'явиться...

Відсутній vanessa

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 468
  • Карма: +0/-0
Re: Відео Intel G915/li
« Відповідей #2 : 2007-03-21 18:23:53 »
В правильному напрямку мислите, товаришу. :)
Поставте, може тоді build з'явиться...
Off-topic:
1) А може не "товариш" а "пан" :)

2) А може не з'явитись?

« Змінено: 2007-03-21 18:28:15 від vano_vvv »

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Re: Відео Intel G915/li
« Відповідей #3 : 2007-03-21 18:33:08 »
2) А може не з'явитись?
Ну, я тут подивився у своєму (Etch), краще поставте заголовки. Бо build належить саме до пакунку заголовків ядра, що модулі після цього будуть збиратися (без власне сирців), не гарантую, але чому б не спробувати?..

Відсутній vanessa

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 468
  • Карма: +0/-0
Re: Відео Intel G915/li
« Відповідей #4 : 2007-03-21 19:02:39 »
Проблемка..... в списках aptitude немає заголовків для мого ядка, є тільки для 2.4

Відсутній DalekiyObriy

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1928
  • Карма: +4/-0
Re: Відео Intel G915/li
« Відповідей #5 : 2007-03-21 19:16:15 »
Скачав з сайта інтел драйвера відео для 915G не можу вастановити :...

http://www.slovnyk.net/?swrd=%F1%EA%E0%F7%F3%E2%E0%F2%E8
СКАЧУВАТИ, -ую, -уєш, недок., СКАЧАТИ, -аю, -аєш, док., перех. 1. Повертаючи, перевертаючи, надавати чому-небудь округлої, кулястої форми; ліплячи, робити що-небудь округлим. // Повертаючи, перевертаючи, надавати чому-небудь форми трубки; згортати в трубку. 2. Вирівнювати, вигладжувати качалкою та рублем що-небудь випране (полотно, білизну тощо). // Вирівнюючи, припліскуючи тісто качалкою, надавати йому певної форми.

за що ж Ви з драйвером так? його треба просто звантажити, а ви його "качалкою та рублем" - не дивно він не працює :)
Fedora 35 (x86-64)

Відсутній vanessa

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 468
  • Карма: +0/-0
Re: Відео Intel G915/li
« Відповідей #6 : 2007-03-21 19:52:46 »
http://www.slovnyk.net/?swrd=%F1%EA%E0%F7%F3%E2%E0%F2%E8
СКАЧУВАТИ, -ую, -уєш, недок., СКАЧАТИ, -аю, -аєш, док., перех. 1. Повертаючи, перевертаючи, надавати чому-небудь округлої, кулястої форми; ліплячи, робити що-небудь округлим. // Повертаючи, перевертаючи, надавати чому-небудь форми трубки; згортати в трубку. 2. Вирівнювати, вигладжувати качалкою та рублем що-небудь випране (полотно, білизну тощо). // Вирівнюючи, припліскуючи тісто качалкою, надавати йому певної форми.

за що ж Ви з драйвером так? його треба просто звантажити, а ви його "качалкою та рублем" - не дивно він не працює :)
Феномен дацького кацапізму, багато по російських форумах ходив :( Я погоджуюсь що власну мову потрібно вдосконалювати, та мабуть для цього є інші форуми. В даному випадку я думаю люди правильно зрозуміли що я зробив з драйвером. У будь-якому випадку дякую за зауваження та це моєї проблеми недопомоголо вирішити.

PS: про термінологію. Чи еквівалентна, запропонована Вами, дія - звантажити англійскому варіанту дії download? Я незнаю бо вчив французьку....
« Змінено: 2007-03-21 20:05:34 від vano_vvv »

Відсутній DalekiyObriy

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1928
  • Карма: +4/-0
Re: Відео Intel G915/li
« Відповідей #7 : 2007-03-21 20:23:59 »
Феномен дацького кацапізму, багато по російських форумах ходив :( Я погоджуюсь що власну мову потрібно вдосконалювати, та мабуть для цього є інші форуми. В даному випадку я думаю люди правильно зрозуміли що я зробив з драйвером. У будь-якому випадку дякую за зауваження та це моєї проблеми недопомоголо вирішити.
прошу не ображайтесь, власне я цей покруч бачу настільки часто на цьому форумі, що у мене виникає ідея попросити адміна додати його у існуючий рушій попереджень javascript для російських літер :)

тому інколи дозволяю собі вставляти офтоп, нагадуючи про чистоту мови, Ви стали жертвою випадково :)

PS: про термінологію. Чи еквівалентна, запропонована Вами, дія - звантажити англійскому варіанту дії download? Я незнаю бо вчив французьку....
ну синонімів може бути багато, для розмовної форми "стягти/стягнути", здається, найбільш прийнятний варіант, щодо інтерфейсів то я намагаюсь мати чітку відповідність для англійских термінів, щоб не було непорозумінь:
load - (за)вантажити, інколи "(за)ладувати"
reload - перезавантажити, оновити
unload - вивантажити
overload - перевантажити
download - звантажити
upload - відвантажити
...

P.S. ще раз перепрошую за офтоп, якщо ця дискусія продовжиться, можливо адмінам є сенс її винести у відповідну гілку
Fedora 35 (x86-64)

Відсутній vanessa

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 468
  • Карма: +0/-0
Re: Відео Intel G915/li
« Відповідей #8 : 2007-04-02 12:51:58 »
Скомпілювався дравер, інсталяційний скрипт скопіював файли в /usr/X11/lib .
пишу в /etc/X11/XF86Config-4 в секцію Device

Driver "gdg"
BusID PCI:0:2:0


на команду startx получю фатал ерор, не може завантажити двайвер.

PS ldconfig /usr/X11/lib допоможе ? чи не в той бік копаю?

Відсутній vanessa

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 468
  • Карма: +0/-0
Re: Відео Intel G915/li
« Відповідей #9 : 2007-04-02 15:17:21 »
Почитав документацію на сайті інтела, написав
Driver "i810"
не допомоголо.
« Змінено: 2007-04-02 15:35:46 від vano_vvv »