Автор Гілка: Знову глюк з nVidia :(  (Прочитано 2427 раз)

Відсутній Абрамчук Вадим

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 225
  • Карма: +0/-0
  • Графоман LOU третього (четвертого?) пришестя
Знову глюк з nVidia :(
« : 2007-04-03 17:42:52 »
Доброго дня, панство. Маю GeForce 2 Mx 400 8-), Kubuntu 6.06/6.10 (наполовину апгреджений) та останній драйвер від Nvidia. Проблема полягає у тому, що система через деякий час роботи тупо висне :(. Спочатку подумав на блок живлення - він дійсно глючний, крім того, мав аналогічну проблему з GeForce 4 MX440 на абсолютно іншому компі (десь є на форумі, рік давності), тоді це вирішилося заміною БЖ. Але зараз - ні. :( Хоча новий БЖ - це теж приємно ;)

На драйвері nv все працює, ніяких глюків, але: хочу 3D, хочу Beryl, хочу, щоб нормально працювали мої модлайни.

У когось є ідеї? Консоль не працює.
Debian GNU/Linux lenny/sid
MontaVista Linux (Motorola ROKR Z6). Міняю на A1200.

Відсутній Campana

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 795
  • Карма: +0/-0
  • Проходив мимо
Re: Знову глюк з nVidia :(
« Відповідей #1 : 2007-04-03 22:29:35 »
Є гіпотеза, що цей останній драйвер розрахований на іншу версію X.org, аніж та, що у Вас. Перевірте за README з пакунка драйвера. На жаль, на сайті nVidia, прямо при кожному драйвері не написано, на які Х-и він розрахований, а лопатити їх вручну дуже незручно.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Знову глюк з nVidia :(
« Відповідей #2 : 2007-04-04 11:22:56 »
А в мете глюк клои хочу поставити дорвиняку Н-відіа для звуку: неможе засобачити модуля ядра: купа якихось помилок компіляції в кінці будування :(
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Praporshic

  • Гість
Re: Знову глюк з nVidia :(
« Відповідей #3 : 2007-04-04 11:44:08 »
А навіщо його взагалі ставити? Вже в 2.6.19 є нормальні драйвери для усіх виробів nVIDIA(окрім відео)

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3630
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Знову глюк з nVidia :(
« Відповідей #4 : 2007-04-05 08:50:10 »
У мене були схожі проблеми через розгон процесора по шині. Прибрав - все запрацювало стабільно.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Re: Знову глюк з nVidia :(
« Відповідей #5 : 2007-04-05 10:47:28 »
А у мене RivaTNT ( :) ) вішала й перезавантажувала систему (навіть в чистій, не fb консолі) коли в неї почав здавати кулер (симптом - підвищений рівень дзижчання).

Відсутній Абрамчук Вадим

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 225
  • Карма: +0/-0
  • Графоман LOU третього (четвертого?) пришестя
Re: Знову глюк з nVidia :(
« Відповідей #6 : 2007-04-09 16:44:47 »
Кулер на днях я зняв і змазав. Відімкнення 3D/2D прискорення відеокарти (опцію не пам'ятаю) допомогло.

Щодо X.org: перевірю, я його перевстановлював. Правда, слідом за ним і драйвер...
Debian GNU/Linux lenny/sid
MontaVista Linux (Motorola ROKR Z6). Міняю на A1200.

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Знову глюк з nVidia :(
« Відповідей #7 : 2007-04-13 11:35:10 »
А навіщо його взагалі ставити? Вже в 2.6.19 є нормальні драйвери для усіх виробів nVIDIA(окрім відео)

 :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
В мене kernel-2.6.20-1.2933.fc6.x86_64 модулі ядра для відюхи поставились взагалі без проблем. Модулі дл n-force не захотіли докомпілитись. В директорії /dev не зустрів ніякої згадки про наявність звуку :( Мабуть спробую запустити визначення звукової карти...
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Campana

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 795
  • Карма: +0/-0
  • Проходив мимо
Re: Знову глюк з nVidia :(
« Відповідей #8 : 2007-04-14 21:05:38 »
Кулер на днях я зняв і змазав. Відімкнення 3D/2D прискорення відеокарти (опцію не пам'ятаю) допомогло.

Щодо X.org: перевірю, я його перевстановлював. Правда, слідом за ним і драйвер...
1) 3D, звичайно: 2D не прискорюють, бо воно регулюється звичайним оновленням екрану. Прискорення ж стосується покадрового виводу відео в іграх та при обробці відеопотоку. Чим краще драйвер хряцає шейдери та інші незрозумілі елементи побудови 3D-зображень, тим більше кадрів на секунду він може видати на тому самому проці, і тим детальнішим буде зображення в окремих кадрах. Оце і називають (не знаю чому) прискоренням.

2) Уважненько читаємо: кожен драйвер від nVidia розрахований на якусь конкретну версію X.org. Якщо в ньому прописано, що він для X.org 6.9, то скільки X.org 7.1 не переставляй, діла не буде.

Відсутній Абрамчук Вадим

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 225
  • Карма: +0/-0
  • Графоман LOU третього (четвертого?) пришестя
Re: Знову глюк з nVidia :(
« Відповідей #9 : 2007-04-14 23:13:12 »
Я ж казав, 2D прискорення! 8-)
Option "RenderAccel" "False"3D паше нормальне, глюки зникли.
Debian GNU/Linux lenny/sid
MontaVista Linux (Motorola ROKR Z6). Міняю на A1200.