Автор Гілка: Dell Inspiron vs PCMCIA Card  (Прочитано 2053 раз)

Відсутній Sergii Galashyn

  • Новачок
  • *
  • дописів: 40
  • Карма: +0/-0
Dell Inspiron vs PCMCIA Card
« : 2007-05-08 12:46:19 »
Доброго часу доби.
Таке собі питання, що не стосується безпосередньо Лінакс (принаймні поки що :) ).
Як впевнитися, що PCMCIA карта вірно встромлена у гніздо? Питання виникло з тої причини, що зазвичай у встромленому вигляді карта має вигляд приблизно наступний (скажімо, карту свою пробував з IBM), ось типова фотка (десь нагуглив):

У мене ж вона настільки глибоко не заходить. До області потовщення ще залишається приблизно 3 см. Це максимум, наскільки вона входить при прикладанні помірного зусилля. Сильніше пхати я побоююсь аби чогось не зламати. Чи може таки варто?
Як я намагався дізнатися чи може так і потрібно в моєму лептопові: я дивився виведення lspci, і ніяких додаткових пристроїв там не спостерігається опісля встромлення карти.
Чи має товариство якісь думки як дати цьому раду?
« Змінено: 2007-05-08 12:47:23 від TroviCH »
Ubuntu 10.10 @ Dell Latitude E6500

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Dell Inspiron vs PCMCIA Card
« Відповідей #1 : 2007-05-08 14:35:18 »
Поставте NetBSD. Висмикніть карту. Якщо станеться kernel panic - значить, була вставлена нормально.

Відсутній Sergii Galashyn

  • Новачок
  • *
  • дописів: 40
  • Карма: +0/-0
Re: Dell Inspiron vs PCMCIA Card
« Відповідей #2 : 2007-05-08 16:41:33 »
Cthulhu  ;)

Насправді, все банальніше, я не розібрався у типах PCMCIA слотів: у мене ExpressCard тільки підтримується, а наявна карточка була Card Type II. Тему можна зачиняти.
Ubuntu 10.10 @ Dell Latitude E6500

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Dell Inspiron vs PCMCIA Card
« Відповідей #3 : 2007-05-08 16:43:38 »
Насправді, все банальніше, я не розібрався у типах PCMCIA слотів: у мене ExpressCard тільки підтримується, а наявна карточка була Card Type II. Тему можна зачиняти.
Я очікував чогось в цьому роді=)) Хотів спочатку порадити застосувати молоток, але вибрав більш елегантний варіант.