Автор Гілка: Підключення до people.net. Вибір заліза.  (Прочитано 7976 раз)

Відсутній rangel

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 281
  • Карма: +0/-0
  • Python programmer
Подивився я на people.net, зокрема на їх інтернет... В комплекті з ноутом це мені вирішило б кілька проблем  :)

Все класно і чудово на папері, але модем, який вони пропонують має драйвери windows only :( , що мене не зовсім радує.

Чи може хтось порекомендувати відповідне залізо? (ноут вже є, а от модем ще треба вибрати)
Цікавить PCIMCI модем під CDMA 2000 1x / EVDO протокол до якого можна знайти дрова в лінуксах
Roman Suprotkin

Praporshic

  • Гість
Re: Підключення до people.net. Вибір заліза.
« Відповідей #1 : 2007-03-02 00:40:01 »
Знаю що "костиль" та ще й дорогий, але я б обрав замість повноцінний телефон накшталт Motorola V3i або будь-який з тих, що може підійти.

Відсутній rangel

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 281
  • Карма: +0/-0
  • Python programmer
Re: Підключення до people.net. Вибір заліза.
« Відповідей #2 : 2007-03-02 19:24:12 »
"костиль" ?

Нажаль Motorola V3i не підійде за стандартом.

Я спочатку й думав про телефон Motorolla V3с, але після перегляду характеристик в мене склалося враження, що він тримає максимальну швидкість порядка 130-140 к (зараз точно не можу відтворити), та й коштує цей агрегат у них же порядка 2000 грн., що не радує  :(

Хто компетентний в цьому питанні, можливо щодо швидкості модема в Motorolla V3c я помиляюся?

В принципі мені потрібен саме іnternet.

Спілкувався з знайомим у США - він сказав, що у них такий модем можна взяти десь доларів за 50. Тож думаю, що залізяку братиму саме там.

Тепер стоїть проблема вибору правильної залізяки, яку можна було б нормально налаштувати в лінуксі.
« Змінено: 2007-03-02 19:25:13 від rangel »
Roman Suprotkin

Praporshic

  • Гість
Re: Підключення до people.net. Вибір заліза.
« Відповідей #3 : 2007-03-02 20:25:19 »
Перепрошую, помилився. Справді, V3c. Швидкість у неї буде не менша ніж у того модема. Принаймні, якщо той модем аналог GSM-них модемів - тобто телефон без багатьох саме "телефонних" функцій.
Головний недолік телефону - ціна.

Відсутній rangel

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 281
  • Карма: +0/-0
  • Python programmer
Re: Підключення до people.net. Вибір заліза.
« Відповідей #4 : 2007-03-02 23:32:00 »
Тобто, якщо я правильно зрозумів Вашу думку, береться Motorola + moto4lin і буде нам щастя?

Як я вже казав, потрібен саме інтернет. Щодо телефону - в мене два gsm'них вже є  :). Цього щастя думаю цілком досить. Та й ціни в people.net на розмови радують менше, ніж у того ж life або beeline. Знайомих з people.net в мене немає. Переплачувати гроші не бачу сенсу. Крім того, телефон, як це не парадоксально звучить, скоріш за все не дасть необхідної мобільності, чіпляти купу шнурів до нота в умовах поїзда, або авта не хотілося б, інтегрованого bluetooth в мене немає, а варіант usb-bluetooth чомусь не радує. Не хочеться, щоб ззаду в ноута щось стирчало, коли тримаєш нот на колінах.
« Змінено: 2007-03-02 23:43:11 від rangel »
Roman Suprotkin

Praporshic

  • Гість
Re: Підключення до people.net. Вибір заліза.
« Відповідей #5 : 2007-03-03 01:43:46 »
moto4lin потрібен для роботи з картинками та мелодіями. Щоб моторола працювала як USB-модем потрібен модуль ядра cdc_acm. Стосовно мобільності - згоден. Сам не маю вбудованого Bluetooth - дріт напружує (особливо - у нокій та SE).
Казати про вартість розмов нічого не буду - минулого року пересів на контрактний КС (Ексклюзивний VIP  8-) ), але вартість інету у наших операторів трохи дивує.
Взагілі, у цьому випадку треба шукати саме модем - інше буде не зовсім зручним.

Відсутній knedlyk

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 99
  • Карма: +0/-0
  • Archlinux форева!
Re: Підключення до people.net. Вибір заліза.
« Відповідей #6 : 2007-03-05 17:50:32 »
Блютус сильно садить телефон, перевірено на нокії і сіменсі. Дріт менше.

Відсутній Nickispeaki2

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 86
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Підключення до people.net. Вибір заліза.
« Відповідей #7 : 2007-03-23 12:24:50 »
Блютус сильно садить телефон, перевірено на нокії і сіменсі. Дріт менше.

про блютуз не скажу, а от юсб-дріт садить мою моторолку С650 прям на ура! забув на кілька годин біля компа і всьо - батарейці капець!  :-/ або із зарядкою можна тримати. ;-) зробили б навпаки  - через юсб заряджати, так ні ж - розряджається!

а мото4лін користуюся регулярно. дійсно, про модем там нічого немає. тільки фотками і користуюся - туди і назад ;-) на мр3 і мр4 памяті мало, а яву не закачує!! ;-( доводиться мастайку вмикати.
« Змінено: 2007-03-23 12:27:01 від Nickispeaki2 »

Відсутній rangel

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 281
  • Карма: +0/-0
  • Python programmer
Re: Підключення до people.net. Вибір заліза.
« Відповідей #8 : 2007-03-23 18:45:17 »
2 Nickispeaki
про блютуз не скажу, а от юсб-дріт садить мою моторолку С650 прям на ура! забув на кілька годин біля компа і всьо - батарейці капець!  :-/ або із зарядкою можна тримати. ;-) зробили б навпаки  - через юсб заряджати, так ні ж - розряджається!

Взагалі мене цікавить досвід встановлення вищеозначеого типу модемів, а не що швидше садить телефон.

До вашого відома, телефон садить не usb-кабель, а з'єднання gprs. І взагалі... мене особисто дратує ваша манера набивати собі пости і давати поради без достатньої кваліфікації  >:(

Roman Suprotkin

Praporshic

  • Гість
Re: Підключення до people.net. Вибір заліза.
« Відповідей #9 : 2007-03-23 18:48:25 »
Спілкувався на "Інфоком+" з представниками people.net. Вони мені клялись, що домовились з виробниками обладнання (PCMCIA модеми) про драйвери під Linux. А взагалі, вартість тієї залізячки у ~1800 грн (~800 при підключенні) для мене досить значний стримуючий фактор. Навіть більший за погане покриття.

І взагалі... мене особисто дратує ваша манера набивати собі пости і давати поради без достатньої кваліфікації  >:(

Ви такий не один. Якби не Володимир, то я б його вже забанив за флуд та флейм. Звісно, Cthulhu флеймить не менше, але від нього є реальна користь.
« Змінено: 2007-03-23 18:52:36 від Praporshic »

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
Re: Підключення до people.net. Вибір заліза.
« Відповідей #10 : 2007-03-23 19:54:10 »
Спілкувався на "Інфоком+" з представниками people.net. Вони мені клялись, що домовились з виробниками обладнання (PCMCIA модеми) про драйвери під Linux. А взагалі, вартість тієї залізячки у ~1800 грн (~800 при підключенні) для мене досить значний стримуючий фактор. Навіть більший за погане покриття.

А про usb-модеми нічого не казали?

Off-topic:
Найбільшим стримуючим фактором є саме невпевненість в тому, що їхні залізяки взагали запрацюють. Більшим аніж 800 грн та ніяке покриття.
Linux. The future is open.

Praporshic

  • Гість
Re: Підключення до people.net. Вибір заліза.
« Відповідей #11 : 2007-03-23 23:15:03 »
Ні, про USB я не запитував. Мене цікавили лише PCMCIA, але не виключаю того фактору, що їх представник казав взагалі про усе обладнання.

Відсутній rangel

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 281
  • Карма: +0/-0
  • Python programmer
Re: Підключення до people.net. Вибір заліза.
« Відповідей #12 : 2007-03-24 00:44:54 »
Спілкувався на "Інфоком+" з представниками people.net. Вони мені клялись, що домовились з виробниками обладнання (PCMCIA модеми) про драйвери під Linux.

Це дуже і дуже радує  :)

Off-topic:
В мене мрія ідіота зробити собі linuxonly laptop. Не реалізовано поки виключно за браком часу  :-/. Хочу поставити archlinux. Знайомий казав, що він досить добре адаптований до 686 заліза і бігає на його далеко не новій залізяці помітно швидше за xubuntu
Roman Suprotkin

Praporshic

  • Гість
Re: Підключення до people.net. Вибір заліза.
« Відповідей #13 : 2007-03-24 01:52:04 »
Off-topic:
В мене мрія ідіота зробити собі linuxonly laptop. Не реалізовано поки виключно за браком часу  :-/. Хочу поставити archlinux. Знайомий казав, що він досить добре адаптований до 686 заліза і бігає на його далеко не новій залізяці помітно швидше за xubuntu

Я собі таке зробив з самого початку. Хіба що не перевіряв нічим окрім minicom`у (виконання AT-команд без підключення до лінії) модем. Читав десь, що він може дуже погано працювати, але мені все одно - я користуюсь GPRS. Усе інше завелось під Debian`ом без зайвих проблем. Навіть Wi-Fi bcm43xx.

Відсутній Вуйко з полонини

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 181
  • Карма: +0/-0
Re: Підключення до people.net. Вибір заліза.
« Відповідей #14 : 2007-05-20 17:37:20 »
Спілкувався із представниками PeopleNET на "EnterEX". Висновок виніс такий:
1) при підключені на рік, залізяка на PCMCIA обійдеться у 600грн - дрова для вінди та Мак
2) Покриття є тільки у Києві(швидкість на виставці~380Kbs). До кінця 2007 обіцяють покрити всі обласні центри та головні автомагістралі(Київ-Одеса)
3)Зараз тримаю перед собою папірці із характеристиками телефонів на CDMA2000
  #Pantech PC7300L - максимальна швидкість 143Кбіт/c; Середня швидкість - 80
  Щодо мотороли то характеристики десь такі самі.
Отже, НМД але треба купувати тільки адаптери на УСБ або ПСМСІ, адже там швидкість до 2Мбіт/с

З.І.: А представників на виставки вони б кращих підберали, бо таке враження як двірників понаберали.
"Don't waste your time or time will waste you" Matthew Bellamy