Автор Гілка: Допоможіть завантажити Лінукс  (Прочитано 867 раз)

Відсутній KKonstLen

  • Новачок
  • *
  • дописів: 1
  • Карма: +0/-0
          У мене ноутбук Armada M700 (P3-750,ram-256,чіпсет -440BX) з 04.2007 намагаюся завантажити Asplinuks 11.0. Установка проходить без помилок але після перезавантажування видається наступне повідомлення:

  Buffer i/o error on device hda, logical block 0
     Red Hat nash version 4.2.15 starting
     mount: error 6 mounting ext2
     ERROR opening /dev/console!!!:2
     error dup2ing fd of 0 to 0
                                0 to 1
                                0 to 2
     switchroot: mount failed: 22
     Kernel panic - not syncing:
     Attempted to kill init !

          Встановлювал на різні hdd картина такаж сама. При встановці AltLinux 4.0 Desktop  похожа ситуація.
         LIVE дистрибутиви (Mandrake move 2.0, AltLinux 4.0 Desktop  live) працюють нормально диски бачуть.
         На іншому ноутбуці dell c610 (p3-1000,ram-256,чипсет - 830 mp) лінукси працюють на ура!!! Одне задоволення
          Пробував обновити BIOS, ситуація не змінилася. В центрі технічної допомоги (support@asplinux.ru) відповили, далі дословно:

Цитата
1. Для загрузки системы попробуйте выполнить следующее:
При загрузке системы, выберите пункт загрузки asp linux и нажмите Ctrl+s. В открывшемся окне наберите строчку:
root=/dev/<название раздела>
где <название раздела> - это название Вашего раздела /
Также поставьте галочку напротив "Pass only spesified above parameters" и загрузите систему с данными параметрами.
После загрузки системы если у Ваас стоит ASP Loader откройте файл загрузчика aspldr.conf ( он находится в /etc )
В файле должны быть прописаны приблизительно следущие строчки:

[asplinux1185456536@ASPLinux (2.6.17-1.2157.1asp)]
icon linux
kernel /boot/vmlinuz-2.6.17-1.2157.1asp root=/dev/<название раздела> ro  reboot=b pci=noacpi pci=usepirqmask quiet rhgb resume=/dev/sda6
initrd /boot/initrd-2.6.17-1.2157.1asp.img

Вам необходимо удостовериться, что в строке kernel присутствуют парамеры: root=/dev/<название раздела> ro
Это те же параметры, которые Вы вводили при запуске системы.
Если параметры отсутствуют, Вам необходимо ввести их еще раз.

Из того же файла уберите параметры:
pci=noacpi pci=usepirqmask

Например, результат будет быглядеть так:

[asplinux1185456536@ASPLinux (2.6.17-1.2157.1asp)]
icon linux
kernel /boot/vmlinuz-2.6.17-1.2157.1asp root=/dev/<название раздела> ro  reboot=b quiet rhgb resume=/dev/sda6
initrd /boot/initrd-2.6.17-1.2157.1asp.img

После этого сохраните настройки и перезапустите загрузчик ASPLoader командой:
/sbin/aspldr

  Рекондації виконав. Результат=0 (лише система показала більше помилок (ide, hda).
Якщо хто-небудь знаэ  як вирішити цю проблему допожіть будь ласка. І якщо можливе
надайте відповідь повніше, бо я у Лінуксі початківець.      
« Змінено: 2008-01-19 17:21:06 від Cthulhu »

Відсутній marti88

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 56
  • Карма: +0/-0
Re: Допоможіть завантажити Лінукс
« Відповідей #1 : 2008-03-12 07:27:07 »
У мене була схожа проблема при перезбиранні ядра. Нажаль не можу допомогти більш детально. Я вирішив для себе проблему скачуванням ядра з сайту кернела і перезбіркою із робочим конфігом, як зробити з самого початку - я не знаю. ((
marti-ua.info