Автор Гілка: people.net та Linux  (Прочитано 3088 раз)

Відсутній oleksa

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 214
  • Карма: +0/-0
people.net та Linux
« : 2008-12-21 21:02:51 »
Друзі, порадьте, як можна подружити people.net та Linux? Зокрема цікавить рішення "USB-модем ZTE AC8700". Планую батькові під'єднати послугу. Наразі, маю Kubuntu на десктопі, також буде з часом на лептопі.

Наскільки реально? Чи можна буде отримати добрий конект? Цікавлять коменти та поради тих, хто користується під *ніксами цим чудом. Дякую наперед!!!

Praporshic

  • Гість
Re: people.net та Linux
« Відповідей #1 : 2008-12-21 21:24:36 »
Ну, по-перше, вчимось користуватись пошуком.
А по друге, гуглом теж непогано вміти це робити. Перший результат у запиті «ZTE AC8700 Linux» (щоправда, російською).

Відсутній oleksa

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 214
  • Карма: +0/-0
Re: people.net та Linux
« Відповідей #2 : 2008-12-21 21:27:30 »
Ну, по-перше, вчимось користуватись пошуком.
А по друге, гуглом теж непогано вміти це робити. Перший результат у запиті «ZTE AC8700 Linux» (щоправда, російською).
Дякую за пораду. Вже проґуґлив все, що можна, але хтілось почути живі коменти :-)

Відсутній Vitaliy_Zinchenko

  • Новачок
  • *
  • дописів: 11
  • Карма: +0/-0
Re: people.net та Linux
« Відповідей #3 : 2008-12-24 22:02:07 »
Живі коменти наступні: працює стабільно, швидко і краще ніж під оффтопом.
Єдине чого немає - це можливості відправити/отримати повідомлення про залишок трафіку на балансі (голосовий звязок мені тут не потрібний)


RedHat 7.1 -> RedHat 9.0 -> Suse 9.x -> OpenSuse 10.0 -> OpenSuse 10.3 -> Ubuntu 8.10

Відсутній oleksa

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 214
  • Карма: +0/-0
Re: people.net та Linux
« Відповідей #4 : 2008-12-24 22:42:15 »
Живі коменти наступні: працює стабільно, швидко і краще ніж під оффтопом.
Єдине чого немає - це можливості відправити/отримати повідомлення про залишок трафіку на балансі (голосовий звязок мені тут не потрібний)
О! Дякую велике. Втішливі відповіді. Але між словом та ділом, модем мені підсунули Huawi.... :-D