Автор Гілка: Запуск інтернет від Укртелеком на openSUSE  (Прочитано 1596 раз)

Відсутній karmeljuk

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Так от, маю підключення до Укртелеком, маю модем Зіксіль який працює як роутер і зєднаний через мережеву картку з компютором (це стандартний набір), а також стоїть в мене Сюзі 10.3.
Ось яке питаня в мене виникло (хоча й розумію, що багато по даній темі написано всюди, тільки мені то не допомогло ) - при завантаженні системи коли іде запуск езернету та інтернету в мене ні то ні інше не запускається,  я, як користувач виглядаю як  xata@ttq:~>
Сам інтернет запускаю розумним способом перезавантаження, після чого підключаються мережева карта та модем, користувач виглядає як xata@dhcppc0:~>, і я потім спокійно працюю.
Так-от, питання, як мені вручну запускати інтернет (через браузер прописував ір модема 192.168.1.1 - він не відкривався) і як мені зробити, щоб інтернет кожен раз при вмиканні компютера запускався.
І ще одне питання, як зробити, щоб автоматично в мене стартував КДЕ, а то родичам важко пояснити, шо треба прописувати в консолі startx  
 

Praporshic

  • Гість
1. Налаштувати у YaST відповідним чином мережу, у тому числі - з вказанням назви вузла, щоб його не отримувало по DHCP
2. Зробити стандартним рівнем завантаження 5-й а не третій. Або ж увімкнути автостарт xdm (якщо хтось не знає - так у SUSE зветься сервіс що запускає дефолтний DM)

Відсутній karmeljuk

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
1. Налаштувати у YaST відповідним чином мережу, у тому числі - з вказанням назви вузла, щоб його не отримувало по DHCP
2. Зробити стандартним рівнем завантаження 5-й а не третій. Або ж увімкнути автостарт xdm (якщо хтось не знає - так у SUSE зветься сервіс що запускає дефолтний DM)

Спасибі, тіки от
1. я зайшо в Яст у налаштування своєї мережевою карти, а яким чином  там налаштовувати я не знаю (ір в мене динамічний)?
2. як зробити 3-й рівень завантаження (я так розумію шо то має бути init3 в якомусь файл, який не знаю де і він там знаходиться) або ввімкнути автостарт xdm ?

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3630
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
2. як зробити 3-й рівень завантаження (я так розумію шо то має бути init3 в якомусь файл, який не знаю де і він там знаходиться) або ввімкнути автостарт xdm ?
http://docs.kde.org/development/uk/kdebase-workspace/kdm/configuring-your-system-for-kdm.html
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Praporshic

  • Гість
1. я зайшо в Яст у налаштування своєї мережевою карти, а яким чином  там налаштовувати я не знаю (ір в мене динамічний)??
Можна лишити й динамічний, от тільки назву вузла треба встановити.

2. як зробити 3-й рівень завантаження (я так розумію шо то має бути init3 в якомусь файл, який не знаю де і він там знаходиться) або ввімкнути автостарт xdm ?
Не третій а п’ятий. Взагалі-то це встановлюється у /etc/inittab у строці id:5:initdefault: У вас вона напевне id:3:initdefault:

Відсутній karmeljuk

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
2. як зробити 3-й рівень завантаження (я так розумію шо то має бути init3 в якомусь файл, який не знаю де і він там знаходиться) або ввімкнути автостарт xdm ?
http://docs.kde.org/development/uk/kdebase-workspace/kdm/configuring-your-system-for-kdm.html

Спасибі. Розібрався. Допомогло. Проблема вирішена.
Як що до мого пункту 1,а саме, як налаштувати мережу ?

Відсутній karmeljuk

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
1. я зайшо в Яст у налаштування своєї мережевою карти, а яким чином  там налаштовувати я не знаю (ір в мене динамічний)??
Можна лишити й динамічний, от тільки назву вузла треба встановити.

2. як зробити 3-й рівень завантаження (я так розумію шо то має бути init3 в якомусь файл, який не знаю де і він там знаходиться) або ввімкнути автостарт xdm ?
Не третій а п’ятий. Взагалі-то це встановлюється у /etc/inittab у строці id:5:initdefault: У вас вона напевне id:3:initdefault:

Чи не могли б Ви детальніше розповісти про налаштування мережі та перейменування. І ще, про що я вже писав, вдається запустити інтернет шляхом перезавантаження компютера, тобто, коли вмикаю компютер - інтернет не працює, я прописую reboot, машина перезавантажується і інтернет працює. Ось так

Відсутній karmeljuk

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Проблема з запуском нету нині більш-менш вирішена - запускаю за допомогою кінтернет.