Автор Гілка: Трабл зі звуком  (Прочитано 957 раз)

Відсутній xasan

  • Новачок
  • *
  • дописів: 19
  • Карма: +0/-0
Трабл зі звуком
« : 2009-02-28 23:41:41 »
Використовую Slackware 12.1.... Звук виводиться дуже тихо,майже нечутно, при тому що колонки викрутив на максимум. Налагоджував стандартно -  в alsa.conf знайшов та визначив свою звукову карту, в alsamixer усе підняв на максимум, канали не заглушені,грався з каналами, в  aumix теж все на макс., після настройки мікшера - alsactl restore.... результат - звук як був тихим так і залишився,  і в консолі і в іксах... Вбудована звукова АС97....Підскажіть куди копати,бо  гугл результатів не дав  :( Пересбирати ядро поки не пробував так як я ще новенький у Linux  :-[  

Відсутній karmeljuk

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Трабл зі звуком
« Відповідей #1 : 2009-03-01 09:15:47 »
В мене самого таке колись бувало, наче все нормально витсавив - а звук тихий. Причина цього велика кількість мікшерів, в якомусь десь не вірно виставив і потім звук тихий йде. Єдине, що можу порадити - знову все перевірити і уважно подивитися, може в якомусь мікшері і спарвді десь повзунок не так стоїть.

Відсутній xasan

  • Новачок
  • *
  • дописів: 19
  • Карма: +0/-0
Re: Трабл зі звуком
« Відповідей #2 : 2009-03-01 12:07:16 »
Вибачаюсь за неуважність, моя проблема вирішується аналогічно з описаною тут http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1212871319