Автор Гілка: Проблема з відеоадаптером  (Прочитано 1492 раз)

Відсутній karmeljuk

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Власне, проблема в тому, що я бавився з оперативною памяттю (ставив інші планки) та трохи розганяв процесор Атлон 2500+, потім комп відмовився запускатися, збивався БІОС, я все вертав назад, але неочіковано при запуску Убунту 8.10 появилася табличка з надписом про якісь проблеми з відеокартою та можливостями то виправити, все що зміг зробив - користі ніякої, відеоадаптер шось типу
 Асус Н-Відіа 5200 (128/128), до того стояв рекомендований драйвер з номером десь 192, після початку проблем з відео появився варіант запуску у легкому графічному режимі (нині я в ньому), там я змінював драйвер - не допомогло, також змінив відеокарту (добре, що в мене їх багато) на Паліт Радеон 9250 (128/64), але все те саме, потім видалив Н-Відіа драйвери, словом нічого не допомогло, порадьте щоб його підкорегувати щоб запустити нормально відеокарту, краще Н-Відіа, бо вона трохи потужніша.

Відсутній case0lc

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 310
  • Карма: +0/-0
Re: Проблема з відеоадаптером
« Відповідей #1 : 2009-06-05 15:26:38 »
Ви не той, що потрібно, драйвер використовували. Для вашої карти правильніше використовувати драйвер версії 96

romi

  • Гість
Re: Проблема з відеоадаптером
« Відповідей #2 : 2009-06-05 18:30:31 »
А перевстановлювати ОС не пробували?
------------
М.: історія Max_UA нічому не вчить?
« Змінено: 2009-06-05 20:27:26 від cadca »

Відсутній karmeljuk

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Проблема з відеоадаптером
« Відповідей #3 : 2009-06-05 22:48:23 »
Щодо драйвера - то було рекомендовано саме той 192.
А щодо ОС - то це як мінімум глупо кожного разу при зміні якогось пристрою змінювати ОС, моє хоббі повязане з дуже частою зміною конфігурації системи, і кожного тижня через це змінювати ОС не маю бажання

romi

  • Гість
Re: Проблема з відеоадаптером
« Відповідей #4 : 2009-06-06 10:00:24 »
Щодо драйвера - то було рекомендовано саме той 192.
А щодо ОС - то це як мінімум глупо кожного разу при зміні якогось пристрою змінювати ОС, моє хоббі повязане з дуже частою зміною конфігурації системи, і кожного тижня через це змінювати ОС не маю бажання
Ви мене незрозуміли. Я казав щоб 1 раз перевстановити чи хоча б завантажитись з LiveCD якогось і побачити що воно буде.
І іще, моя вам порада, якщо часто міняєте пристрої - ставте Windows - там цей процес проходить набагато безболісніше, ІМХО.
-----------------------
М: А можна при зміні пристрою ставити, скажімо, Ubuntu? Там також це безболісно, а головне - дешевше, ніж варіант з Windows. Бо у ваших DeepStyle та Gentoo звичайно це болісно.
« Змінено: 2009-06-06 17:03:30 від Piktor »

gremlin

  • Гість
Re: Проблема з відеоадаптером
« Відповідей #5 : 2009-06-06 18:37:39 »
І іще, моя вам порада, якщо часто міняєте пристрої - ставте Windows - там цей процес проходить набагато безболісніше, ІМХО.

/me з’їсть власного капелюха з лого Debian та порве свій сертифікат RHCT якщо romi зможе не перевстановлюючи систему переїхати з мамки на nForce 5 на мамку на AMD 770 під кватирками і єдиною зміною у системі буде редагування прив’язки номеру мережевого пристрою до його MAC.