Автор Гілка: Як обрати UPS (безперебійник)  (Прочитано 2671 раз)

Відсутній Yola

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 70
  • Карма: +0/-0
  • http://uk.wikipedia.org/wiki/User:Igor_Yalovecky
Маю Убунту 11.10. Як мені дізнаьтсь необхідну потужність безперебійника? А може ще й підкажете який брати, щоб від стрибків напруги захищав? Дякую.

Відсутній kisil

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 353
  • Карма: +0/-0
  • Toruble in Windows reboot, toruble in Unix be root
    • About me
Re: Як обрати UPS (безперебійник)
« Відповідей #1 : 2012-01-28 22:24:41 »
Не знаю чи такі ще випускають, но я собі придбав PowerCOM BNP 600. Здається вірно написав. Так він в мене норм працює.

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: Як обрати UPS (безперебійник)
« Відповідей #2 : 2012-01-28 22:47:48 »
Не знаю чи такі ще випускають, но я собі придбав PowerCOM BNP 600. Здається вірно написав. Так він в мене норм працює.
UPS вибирають з розрахунку пікової споживаної потужності: ваш PowerCOM BNT 600A/AP розрахований на сумарну потужність 600VA (600/√2 ≈ 420Вт). Котрий з маркуванням "AP" вміє по USB спілкуватися з комп’ютером (megatec-сумісний протокол).
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній kisil

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 353
  • Карма: +0/-0
  • Toruble in Windows reboot, toruble in Unix be root
    • About me
Re: Як обрати UPS (безперебійник)
« Відповідей #3 : 2012-01-29 15:08:09 »
Не знаю чи такі ще випускають, но я собі придбав PowerCOM BNP 600. Здається вірно написав. Так він в мене норм працює.
UPS вибирають з розрахунку пікової споживаної потужності: ваш PowerCOM BNT 600A/AP розрахований на сумарну потужність 600VA (600/√2 ≈ 420Вт). Котрий з маркуванням "AP" вміє по USB спілкуватися з комп’ютером (megatec-сумісний протокол).

Все вірно. Просто марку не пам'ятаю і не хотілось лізти підстіл. А цієї ефективної потужності мені вистачає при зникненні живлення коректно завершити роботу ОС. Доречі від нього ще й працює монітор. І хоть безперебійнику вже 5 років він у мене ще добре справляється.

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Re: Як обрати UPS (безперебійник)
« Відповідей #4 : 2012-01-29 15:39:51 »
Нещодавно взяв BNT-1200AP, поки працює нормально, мені вистачає на 45 хвилин нормальної роботи до 30% заряду батареї, коли упс сигналить, що треба вимикати машину (тобто там іще хвилин на 10 заряду залишається). Правда довелося збирати найновіший nut руками.

Відсутній kisil

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 353
  • Карма: +0/-0
  • Toruble in Windows reboot, toruble in Unix be root
    • About me
Re: Як обрати UPS (безперебійник)
« Відповідей #5 : 2012-01-29 20:19:02 »
Поділіться будь-ласка як ви його завели. Раніше він в мене на Сюзі 10.3 працював а тепер на Слаці не можу використовувати програмку з офсайту. Немає пристрою hiddev. Буду дуже вдячний.

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Re: Як обрати UPS (безперебійник)
« Відповідей #6 : 2012-01-29 23:14:50 »
Поділіться будь-ласка як ви його завели. Раніше він в мене на Сюзі 10.3 працював а тепер на Слаці не можу використовувати програмку з офсайту. Немає пристрою hiddev. Буду дуже вдячний.
Я використовував чистий nut (розробницька версія, 2.6.2 що у репо деб’яна не годиться), драйвер usbhid-ups.
[blackknight]
        driver = usbhid-ups
        port   = auto
        desc   = "Powercom Black Knight BNT-1200AP"
[upsmon]
        password = bla-bla
        upsmon master

MONITOR blackknight@localhost 1 upsmon bla-bla master

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Як обрати UPS (безперебійник)
« Відповідей #7 : 2012-02-01 23:16:51 »
Останнім часом вирішив що мені дешевше переплачувати за бренд APC, ніж вовтузитись та мати лотерею з іншими виробниками.
P.S. Мдя... А з 800AP працював ще старий NUT, той що у поточному stable.
/me особисто виконував роботу тестера обговорюючи з девелопером у Jabber що куди й як.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.