Автор Гілка: Зомбоскриня з Linux на борту  (Прочитано 1727 раз)

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Постає питання найближчим часом замінити зомбоскриню своїм домашнім. Купувати Smart-TV бажаних розмірів дорогувато, тому розглядаю два варіанти:
1. Підключити до ТВ старий системник з Linux та XBMC, але для цього треба відеокарта на AGP шині з HDMI виходом (а чи існує така?). Системник уже є, відяху купити не дорого.
2. Може існують ТВ з Linux-based прошивкою, на яку вдастся запихнути той-же XBMC.
Можна купити апаратний медіапрогравач, але то якщо не пройдуть попередні варіанти.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Paul Carroty

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 144
  • Карма: +0/-0
Re: Зомбоскриня з Linux на борту
« Відповідей #1 : 2012-07-25 19:16:29 »
Цитата
1. Підключити до ТВ старий системник з Linux та XBMC, але для цього треба відеокарта на AGP шині з HDMI виходом (а чи існує така?). Системник уже є, відяху купити не дорого.
radeon 3***
Щодо готового, недавно китайці випустили на андроїді за $75, думаю там можна.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Зомбоскриня з Linux на борту
« Відповідей #2 : 2012-08-14 04:09:01 »
1. Підключити до ТВ старий системник з Linux та XBMC, але для цього треба відеокарта на AGP шині з HDMI виходом (а чи існує така?). Системник уже є, відяху купити не дорого.
DVI-HDMI дріт + окремий дріт для аудіо. Якщо, звісно, зомбоскриня таке вміє. Або Raspberry Pi чи аналог. Якщо не вантажити зайвим — його вистачає
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.