Автор Гілка: Зникає деякий текст в LibreOffice та Firefox  (Прочитано 1530 раз)

keithfay

  • Гість
Привіт всім!

Я використовую Debian
Linux 3.2.0-4-amd64 #1 SMP Debian 3.2.63-2+deb7u2 x86_64Графічне середовище Gnome v. 3.4.2
Графічний адаптер NVIDIA GeForce GT 420M
lspci | grep VGA
01:00.0 VGA compatible controller: NVIDIA Corporation Device 0df1 (rev a1)
В інформації про систему вказано:
Graphics: Gallium 0.4 on NVC1
Проблема в тому, що в LibreOffice Still Version: 4.2.8.2 зникає текст:

Щоб його побачити, треба натиснути на кнопку параграф або прокрутити сторінку, або внести зміни в текст:


Раніше така проблема існувала. При перегляді деяких сторінок в броузері Firefox не відображались певні елементи, але в основному це було одне або два слова і при прокручуванні або наведенні курсора проблема зникала. Так само було і в версії LibreOffice 3.x, яка була встановлена типово разом із Debian. Проте проблема проявлялась відносно рідко і не спричиняла незручностей.

Тепер неможливо редагувати текст, бо він постійно зникає.

Я знайшов схоже питання:
http://ask.libreoffice.org/en/question/15084/why-does-my-text-sometimes-disappear-in-writer/

Тут John Paton вирішив таку проблему, встановивши драйвери nVidia, замість типових.
Я спробував зробити теж саме, однак це призвело до непрацездатності графічного сервера (робив за цими інструкціями).
Також пробував змінювати налаштування в розділі Graphics LibreOffice, однак це не допомагає.

Будь ласка, допоможіть мені знайти причину цієї проблеми та спробувати її усунути.
« Змінено: 2014-12-25 14:34:54 від keithfay »

keithfay

  • Гість
Re: Зникає деякий текст в LibreOffice та Firefox
« Відповідей #1 : 2014-12-25 15:07:24 »
Спробував перевстановити на версію LibreOffice Fresh, не допомогло.

Відсутній denkin

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 129
  • Карма: +3/-0
Re: Зникає деякий текст в LibreOffice та Firefox
« Відповідей #2 : 2014-12-25 16:03:05 »
Ярославе, мій багаторічний досвід роботи в Опен/Лібре Офісі каже про те, що ти або вирішиш проблему за допомогою драйвера, або не вирішиш ії зовсім.

На жаль. Ця проблема актуальна навіть у віндоус.

Яким чином ти встановлював драйвер відео? Який саме драйвер?

подивися тут (це убунту, але може допомогти), бо здається твоя система не визначає відеокарту.

можливо кращим рішенням буде поновити версію ядра.
Xubuntu 20.04.X + Xubuntu Testing

keithfay

  • Гість
Re: Зникає деякий текст в LibreOffice та Firefox
« Відповідей #3 : 2014-12-26 10:03:57 »
Спробую розібратись із драйвером для відеокарти та відпишусь.