Автор Гілка: apt-build  (Прочитано 2045 раз)

Відсутній ra.alice

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
apt-build
« : 2015-04-13 18:21:27 »
Чи можна якось встановити через apt-build з іншої гілки (experimental наприклад)?

Відсутній Khariton

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
Re: apt-build
« Відповідей #1 : 2015-04-16 14:08:34 »
А хіба хтось забороняє інший репозитарій(наприклад експерментал) під'єднати до системи, оновити дані і з нього встановити те, що вам треба? Але його треба вказати в переліку доступних репозитаріїв.
Якщо бажаєте щоб тільки одна ця програма(та її залежності) встановилися, то після встановлення треба репозитарій вилучити з переліку і заново перезачитати перелік пакетів. бажано також зафіксувати цю програму(а можливо і її залежності), щоб їх не перевстановили офіціальні версії. а то після наступного оновлення у вас все що новішого є в експериментал - захоче оновитися...

Які є проблеми?
1.Це корисно лише для не системних пакетів. якщо ви так Xorg, або glibc захочете помучати, то отримаєте купу дупоболю після експериментів. якщо щось типу "compiz", то нема проблем(я на убунту так ставив старі версії, з старих дистрибутивів і фіксував версію, щоб не встановилася офіціальна більш новіша).
2.Після подібних речей може бути проблема з залежностями, які можуть не розв"язуватися по причині обмежень існуючих у вашій системі пакетів.

Відсутній ra.alice

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
Re: apt-build
« Відповідей #2 : 2015-05-24 22:52:26 »
Під'єднати це зрозуміло. Як встановити з experimental, так щоб його не тягнуло з testing?

Відсутній Khariton

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
Re: apt-build
« Відповідей #3 : 2015-07-10 08:01:29 »
а хіба в тестінг буде новіша версія? я коли мені треба щось з іншого репозитарію(наприклад з минулої версії) підключаю його. вимикаю те що є зараз(якщо треба). ставлю. потім помічаю встановлені пакети як ті, що не повинні оновлюватися...
якщо користуєтеся синаптиком, то треба і в синаптику помітити і в apt-get...