Автор Гілка: Debian: jessie , Новий Діб’Ян  (Прочитано 1363 раз)

Відсутній frostiush_durak

  • Новачок
  • *
  • дописів: 6
  • Карма: +0/-0
  • I am Loser
йо усім хто це читає .
Ледве дістав, Діб’ян, на лазарних дисках хД .
Встромив у пристрій якогось ПК, щось воно встановлювало, і т.д. А тоді закришило мені на розділ 12ГІБАЙТ даних,  і навіть без хоч одніє! однієї нормально ПК-гри! .

Питання, начірта мені 12 довбаних Гігабайтів !? Що мона видалити, так щоб не було чорного екрану.. Ні , ну звичайно була думка на початку, але потім, передумав. Бажано , зменшити розмір, разів так в 10ть...
rm -FFFFFFFFFFFf *
Ага, і ще запитання , щось я там "клацав" , запустив якесь pppd (root) ,
тоді хотів, завантажити openvpn --config ////path_to_config_file  (no_root)
а воно мені
ip route add 176.126.237.214/32 via 0.0.0.0 RTNETLINK answers: No such device Що воно таке ото коїться???? О_О Що за програма ip???? що вона викоює із машиною??

П.С. Спс, дяк, за відповіді.  
« Змінено: 2015-08-16 01:01:02 від frostiush_durak »
The World
Я вижу сон, где я герой, где все мое, где ты со мной. .геймер, задрот - хардкорщик, ЛОХ, дібіл упертий, враг, туниядец, таких уничтожать нада, лінива сука , ...IN THE THRUTH, THE HONOUR, THE COURAGE, AND THE TRUE LOVE, I TRUST,SO LEAVE ME ALONE!!11]

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: Debian: jessie , Новий Діб’Ян
« Відповідей #1 : 2015-08-16 09:14:40 »
Раджу спочатку подивитися що займає найбільше. За допомогою filelight.
А ще, як варіант, перевстановити з форматуванням диску. І познімати всі галочки. А потім довстановити тільки те, що потрібно.  Тільки вникайте таких речей як kde-full.

Відсутній frostiush_durak

  • Новачок
  • *
  • дописів: 6
  • Карма: +0/-0
  • I am Loser
Re: Debian: jessie , Новий Діб’Ян
« Відповідей #2 : 2015-08-16 14:43:40 »
Раджу спочатку подивитися що займає найбільше. За допомогою filelight.
А ще, як варіант, перевстановити з форматуванням диску. І познімати всі галочки. А потім довстановити тільки те, що потрібно.  Тільки вникайте таких речей як kde-full.
У мене немає filelightа якимись, "стандартними" програмами то можна зробити? "Переустановка "-  не варіант. :)  .  
The World
Я вижу сон, где я герой, где все мое, где ты со мной. .геймер, задрот - хардкорщик, ЛОХ, дібіл упертий, враг, туниядец, таких уничтожать нада, лінива сука , ...IN THE THRUTH, THE HONOUR, THE COURAGE, AND THE TRUE LOVE, I TRUST,SO LEAVE ME ALONE!!11]