Автор Гілка: Ось вам, панове, відповідь на нашого листа :(  (Прочитано 9721 раз)

Praporshic

  • Гість
Наприклад кому захочеться завалити ~ $200 за MS Office,
коли є нічим не гірший безплатний OpenOffice

Хто вміє рахувати гроші - той вибирає оптимальні варіанти,
а хо ні - той не зможе вести бізнес
Тут я з Вами не згоден. В мене на обслуговувані є одна контора. Там ще до мене перейшли на ОпенОфис. Так якось злетів у мастаї МЕ принтер досить дивним чином - перестав друкувати літери з офісу, лише знаки та цифри. Так мені їхня бугалтерка (здається вона там вже не працює) заявила - "г№:%;:?; тому й таке дешеве, з майкрософтом такого не було, бо він найкращій та й коштує відповідно до якості", а от коли я продемострував що я не чіпаю офіс а лише вінду, вона чомусь замовкла коли все запрацювало.

Відсутній Анатолій Троцюк

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Та що тут з’ясовувати, Білл - розумик, раз його системою світ користується. Гроші роблять гроші, вплив, рекламу, політику
Не стану говорити що краще що гірше - там списи ламали.
1. Для американців Вінда добра і не дорого і думати не треба - то у нас на комплект софту місячної зарплати не кожному вистачить (перахуй 1млн роб місць державних установ і отримаєш 2% з кожного, в т. ч. дітей.
2. У нас мозги є і можемо легально використовувати не гіршу софту легально, не оббираючи співгромадян.
3. Школи?  - та не повинен вчитель системи ставити, він повинен використовувати їх в навчанні, і такі, щоб самі не впали і діти не звалили, а тут Вінда вихідна. За ці кошти,навіть із урахуванням Біллових знижок-інвестицій -  поставити не проблема.
4. ефективне використання устарівших машин із сучасними програмами у терміналі - Американці нові купують, ми не можемо поки-що. Тоді і адміністрування краще.
5. Боюсь щоб  Білл не  "ДАВ Інвестиціїї" - "Я вам Вінду дешевшу - А ви її обов’язковою зробіть" в долоні плещем за подарунок, а фактично самі платим та відправляєм наших громадян у найми Біллу повертати витрачені кошти на Вкраїну.

Ось так, державною політикою це має бути - виходячи з умов, а получається, як у фільмі "Убить Дракона" :(
Кривих систем немає - є криві (або неналежно проплачені) адміністратори

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Цитата
3. Школи?  - та не повинен вчитель системи ставити, він повинен використовувати їх в навчанні, і такі, щоб самі не впали і діти не звалили, а тут Вінда вихідна. За ці кошти,навіть із урахуванням Біллових знижок-інвестицій -  поставити не проблема.

Вінда, кажете? Щоб сама не впала? Щоб діти не звалили? Хе-хе... ;)

Відсутній fisher

  • Новачок
  • *
  • дописів: 17
  • Карма: +0/-0
  • ma nishma?
[cite]
Тобто - хай використовують, що краще. А краще, на нашу думку - відкрите ПЗ. Хочу підкреслити - не лінукс, не bsd, не ОО, а відкрите ПЗ взагалі.
[/cite]
Ну так це на вашу думку. А, до речі, сайт НБУ - на IIS. Як думаєте, вони погано розуміються на безпеці?
Я працюю адміністратором захисту інформації банківської установи.
Коротка відповідь - так, погано.
ανθροπος ειμι
JID: fisher@jabber.org
http://uch.net/~fisher/keys.asc

Kademilla

  • Гість
Ось вам і підтримка держави, вибачте за слова але: "МЛЯ!!!!" на що тоді наші зусилля???? :-/

Відсутній Анатолій Троцюк

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?

Вінда, кажете? Щоб сама не впала? Щоб діти не звалили? Хе-хе... ;)
Так і кажу - Вінду  і дорослі валять на роботі (що саме страшне), а у навчальних закладах або  взагалі неліцензоване ПЗ або ХР-Хоме ліцензійний та і 95-ті на старих. Про якесь адміністрування, обмеження доступу, гарантіїї працездатності    :(  - лише на ініціативних засадах, іноді, - у вчителів же інші задачі - до уроків готуватись. А діти схильні до експериментів - по руках не битимеш і поліцейську систему не заведеш. І в обладннанні вибір не широкий.
І тим не менше:
 СИСТЕМА ПОВИННА ПРАЦЮВАТИ, задачі виконувати, а не падати.

Тому і стверджую - в наших умовах  без підримки уряду та "інвестора" Вінда не сама життєздатна, але якщо це довести на багатьох прикладах, щоб не слова  "про хороший Лінукс" порівнювали користувачі, а за ними урядовці (і хай рішення приймають), а функціонування різних систем та вирішення конкретних задач.

« Змінено: 2005-04-27 20:59:30 від toluant »
Кривих систем немає - є криві (або неналежно проплачені) адміністратори

Praporshic

  • Гість
Після косультації з фахівцями я зробив висновки:
1. З листа витікає, що кожен комп в школі має мати 2 ОС - він та Лінукс.
2. Використання лише дрібном'якого софту - порушення шкільної програми з витікаючими наслідками для викладача та керівництва школи.
3. Висновок з 1. та 2. - треба трохи полякати керівництво школи та потрясти цим листом за для того, щоб там погодилися на встановлення та вивчення Лінуксу, а викладачу раптом закортіло вивчити систему та розробити власну методику розробки (особливо якщо викладач згадає про доплати за методичну роботу)

Відсутній gvy

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 576
  • Карма: +0/-0
Вже в багатьох приватних структурах користуються теж не вікнами. На мою думку, необхідно систематизувати такі дані і, на підставі аналізу, пропагувати вільні системи з конкретними прикладами їх використання.
http://migration.osdn.org.ua -- допомагайте Ваду, права надамо.

Відсутній gvy

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 576
  • Карма: +0/-0
Курси з вивчення Лінукса в студію!

http://linux.kiev.ua/support/training.html

Особисто приймав участь у розробці та читанні декількох квазарівських курсів, є купа думок з цього приводу.  Не вистачає рук на все -- хочаб оцей каталог причепурити та із plain static html на двигун перенести.

Відсутній gvy

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 576
  • Карма: +0/-0
Що до копії листа яка мала піти до пані Юлії відповім: пішло, але чи вона його читала чи ні - невідомо.
Принаймні особисту рекомендацію прочитати від людини, із якою давно спілкується (у т.ч. по ІТ), отримала AFAIK.

А що до українського дистра - вже знайшлися зацікавлені (хоч і комерційні) організації які пообіцяли мені розпочати роботу над дистром вже у травні (хоч "обіцяти - ще не одружитися")
Як вони всі вже задовбали.

Хіба хтось з них знає, скільки це коштує та що для того треба?

Тут он *аналіз* помилок людей, які цим із того сторіччя займаються, потребує декількох років.  Виправлення -- теж (якщо Бог дасть).

А тут -- "розпочати вже у травні".  Смішно, панове.  Не початок цікавий, а результат.

Відсутній gvy

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 576
  • Карма: +0/-0
[cite]
До речі, проект перекладу ОО (як, наприклад, й Мозіли) українською - вже існує. Пошукайте у інеті.  
[/cite]
Та знаю. Але скільки вже тягнеться процес перекладу ОО? 3 роки. Не забагато, як вам здається?
Нормально, то Ви об'ємів не знаєте (та термінів, які за українскькі гроші в MS це зайняло).

[cite]
Я вже мовчу про величезну кількість вірусів та троянів - без файрволу та антивірусу до інету й не потикайся - за годину щось піймаєш.
[/cite]
Саме через таку брехню ніхто всерйоз вас не сприймає
[/quote]
Це не брехня, пане ЖукА.  Ви, мабуть, ніколи не спілкувались із провайдерами та не робили тестів самі.  Тобто те, що граєте у "поганого поліцейського" -- це теж корисно, але хоч самі не брешіть, коли за брехню кажете.

До речі, саме небезпечність та дорога чи неможлива автоматизація на рівні великої компанії чи держави й є отою низькою якістю Microsoftware.  Й це скоріш генетичне, на жаль. (перед тим, як відповідати, пригадайте, скільки зробили аналізів придатності різного ПЗ для різної автоматизації, будь ласка)

Відсутній gvy

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 576
  • Карма: +0/-0
Ви хочете навязати Linux. А треба боротися за відкритість форматів.

Будете сміятися, але саме у цьому напрямку колись отой законопроект й патчив.  А на нав'язуванні й розійшлися, хоча, здається, нашому директору цього року вдалося вирішити й цю проблему фактичного текста.

PS: respect.

Відсутній gvy

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 576
  • Карма: +0/-0
А, до речі, сайт НБУ - на IIS. Як думаєте, вони погано розуміються на безпеці?

Авжеж.  Безпека безпеці рознь, а в банках із ІТ-безпекою _таке_ бува...