Автор Гілка: Ми далеко не єдині  (Прочитано 25579 раз)

taras(Guest)

  • Гість
Re: Ми далеко не єдині
« Відповідей #105 : 2005-08-26 15:28:40 »
Повторюю ще раз те, що вже було написано вище: на компілюється також багато інших програм, в т.ч. і в інших дистрибутивах. Якщо у деяких випадках можна пошукати ерпеемки відповідних програм, то в дебіані, щоб встановити драйвер відео, потрібно перекомпілювати ядро. Чи Ви вважаєте за нормальне працювати в режимі 800х600 точок? Крім того, де гарантія, що зможу користуватися власними програмами, якщо їх знову ж прийдеться компілювати?
Взагалі Ваші аргументи виглядають трохи несерйозними. Не робіть того і того, тоді воно все [мабуть] працюватиме без проблем. Якщо б в інструкції до автомобіля писало: все працюватиме нормально, не робіть тільки різких поворотів вправо. Справді, навіщо автолюбителю робити різкі повороти вправо?

Praporshic

  • Гість
Re: Ми далеко не єдині
« Відповідей #106 : 2005-08-26 21:47:13 »
Компіляція програм - робота програміста чи адміністратора, а не користувача І що не кажіть, а вдома лінукс використовують досить знаючі люди. Інші завжди кличуть фахівця (в самого таких 3 власними силами підсаджених, та 2 тих, що самі пересіли та не можуть поки що працювати). Мене дуже смішать фрази про те, що офтопік легко встановить домогосподарка. Ви коли небудь бачили як він завантажується з компакту? Текстовий режим, багато запитань на які відповісти домогосподарка не взмозі (ще два роки тому я не міг на них відповісти). Що не кажіть а люди завжди кличуть і кликатимуть фахівця з того, на чому вони не знаються........

Відсутній btr

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 653
  • Карма: +0/-0
Re: Ми далеко не єдині
« Відповідей #107 : 2005-08-27 00:10:57 »
Так кличу: фахівці, де ви, агов?!

Відсутній tech

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 586
  • Карма: +1/-0
  • Гигик
Re: Ми далеко не єдині
« Відповідей #108 : 2005-08-27 01:20:22 »
Тарасе (btr), ви намагались компілювати стандартне ядро з kernel.org? Ті самі помилки?
Важко щось сказати якщо ви не копіюєте сюди помилки що у вас з'являються. Добавляйте також V=1 після make команд для стандартного багатослівного виводу компілятора.
make all V=1
« Змінено: 2005-08-27 01:25:53 від tech »

Відсутній hse

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 473
  • Карма: +0/-0
  • Gentoo Linux
Re: Ми далеко не єдині
« Відповідей #109 : 2005-08-30 23:16:34 »
Топік, здається "Ми далеко не єдині"? :)

Проблема не в тому, що гірше, а що краще. І проблема не в тому, що встановлюють оффтоп замість Лінукса. Проблема полягає в тому, що в нашій державі створено умови (на законодавчому рівні), що будь яке ПЗ без папірця є нелегальним. Розповсюдження ПО без наклейки карається, що встіпає в супереч з умовами розповсюдження ПЗ з GPL. Що впровадження закритих форматів є порушенням конституції про вільне володіння інформацією та її доступністю. Чи ми єдині з такими монопольними законами?

Не хочу здатись прискіпливим старим буркуном, але все ж можна прямі посилання на вказані вами законодавчі акти? Бажано на офіційному сайті Верховної Ради. А то була вже тут у нас одна розмова про закони, котрих ніхто на бачив і про котрі ніхто не чув.

Вирішив вечірком перечитати цей топік... btr слід було питання по компіляції ядра задати почавши нову тему на дошці "Адміністрування", тут це не по темі, а тому оффтоп, який відволікає від основної теми: НАСИЛЬНОГО БЕЗАЛЬТЕРНАТИВНОГО НАСАДЖУВАННЯ ВІНДИ В ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ У ШКОЛАХ ДІТЯМ і це є виключно політичним рішенням збушократілих політиків. Чим менший вплив Гамерики тим демократичніша країна і більше розповсюдження Лінукса!

Стосовно законів В УКРАЇНІ ВОНИ ЧИ НЕ НАЙГІРШІ В СВІТІ і тенденції до покращення при існуючому режимі не мають. Це не тільки заслуга сьогоднішніх, але і в більшій мірі вчорашніх, які йшли на поводу в Гамерики... Стосовно наклейок і ліцензійності всі GPL та подібні в Українському законодавчому полі - НЕЛЕГАЛЬНІ! І про це вже мова здається велась на цьому форумі. Я дав пропозицію відкрити новий розділ де темами були б нормативні акти України, щоб кожен міг швидко ознайомитись з діючим законодавчим полем... Про ті два закони які Ви мені весь час згадували - вони такі хороші що їм соромно навіть на сайті ВР повісити... от і зсилки нема куди і на що дати...
бушократія - цинічний помаранчевий геноцид, витравлювання Української Нації, плюс мікрософтизація всієї країни.

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Ми далеко не єдині
« Відповідей #110 : 2005-08-30 23:22:35 »
Про ті два закони які Ви мені весь час згадували - вони такі хороші що їм соромно навіть на сайті ВР повісити... от і зсилки нема куди і на що дати...
:о))
Розвеселив, спасибі.
Читайте документацію - вона кермує.